Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji17 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  17 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 17 Şubat 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 17 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; çok çalıştığınız ve pratik yönünüzün güçlendiği bir gündesiniz. Olaylara gerçekçi yaklaşıyorsunuz. Maddi açıdan ani para girişleri gerçekleşebilir ama psikolojinize sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizle ani iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizde aktif olduğunuz bir gündesiniz. Ani aşk, ani ilişki karşınıza çıkabilir. Ya da var olan ilişkiniz için güzel gelişmeler yaşanabilir. Duygularınızı çok abartabilirsiniz ve hayal-gerçeklik dengesinde zorlanabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; ev, aile yapınızda ani olumlu değişimler yaşayabilirsiniz. Ev değişikliği kararı alınabilir. İş hayatınızda korunduğunuzu bilmelisiniz ve detaylarda boğulmamalısınız. Hayal-gerçeklik dengesini kurarsanız fırsatlarınızı değerlendirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; iletişim, eğitim, kardeşlerle ilgili olumlu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili ani değişimlere hazırlıklı olun. İletişimle bugün her şeyi çözebilirsiniz. Seyahatlerde ise dikkatli olmalısınız.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir sözleşme imzalamak için bugünü değerlendirin. Kariyer hayatınızda dikiş tutturamamış gibi görünseniz de her şey çok daha iyiye evriliyor. Maddi kaynaklarla ilgili ani artışlar olabilir ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  BAŞAK BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; bugün kendinizi iyi hissediyorsunuz ve duygularınızı dürüstlükle dile getirebilirsiniz. Eğitim, yurt dışı seyahat, uzak akraba ya da hukuk alanlarından ise olumlu destekler gerçekleşebilir. Özellikle; 2 Eylül-13 Eylül doğumlu Başaklar bugün sizin gününüz. İlişki, evlilik ya da ortaklıklarda ise detaylarda kaybolursanız şanslarınızı tepebilirsiniz, dikkatli olun.

  TERAZİ BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dinlenmek, kendinize zaman ayırmak için güzel bir gündesiniz. Maddi açıdan aniden gelen fırsatlarınız olabilir ve sakın kaçırmayın. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bağırsak problemleri yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz, sosyalleştiğiniz bir gündesiniz. Partnerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Aşk konusunda oldukça şanslı bir dönemdesiniz ama bugün detaylarda boğulup bütünü kaçırabilirsiniz. Eleştirel yapınız fırsatlarınızı değerlendirmenize engel olabilir.

  YAY BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; kariyer çalışma hayatınızda pratik ve aktif olduğunuz bir gündesiniz. Çalışma hayatınızda ani gelişen olumlu gelişmelere hazırlıklı olun.  22 Kasım-2 Aralık doğumlu yaylar ise kibir yaparlarsa ya da alaycı bir tutum sergilerler ise fırsatlarını kaçırabilirler.

  OĞLAK BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; Aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili ani yurt dışı seyahati, eğitim planı yapabilirsiniz. Bugün bu konularda oldukça şanslı olacaksınız. İletişim de ise abartıdan uzak durmaya çalışın ve detaylarda boğulmamaya çalışın.

  KOVA BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; para, finans, yatırım, borç ya da ödemelerinizle ilgili şans ve fırsatlarınız var. Yeni bir ev alma, toprak alma planınız varsa bugün gerçekleştirebilirsiniz. Ya da maddi kaynaklarda ailenizden destek alabilirsiniz. Harcamalarınızı yaparken yine de dikkatli ve dengede olmaya özen gösterin. Gereksiz harcama sizi sonrasında zor durumda bırakabilir.

  BALIK BURCU (17 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgilenebilirsiniz ama dengede olmaya dikkat edin ve fazla fedakarlık yaparsanız daha sonrasında kurban bilincine girebilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler ve eğitimden yana ise şanslı bir gündesiniz. Trafikte ise dikkatli olmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....