Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  18 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Aralık cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  18 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  18 Aralık günlük burç

  18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, iletişiminiz oldukça aktif olan bir gün. Yakın çevrenizden haberler alabilir, sosyal medyayı aktif kullanabilirsiniz. Kendinizle ilgili durumları kardeş, kuzen gibi kişilerle paylaşabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, yatırım ve birikimlerinizle ilgili girişimlerin aktif olacağı bir gün. Harcamalarınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz ancak fevrilikten uzak durmanızda fayda var.

  İKİZLER BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, kendinizle ilgili girişimlerin olacağı bir gün. Dış görüntünüz, sağlığınız ya da fikirleriniz için araştırmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde fevri olmamaya, karşınızdakini de anlamaya çalışmanız gerekebilir.

  YENGEÇ BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, kendinizi biraz yorgun hissedebileceğiniz bir gün. İnsanlardan uzaklaşmak, olayları geri plandan izlemek isteyebilirsiniz. Gizli saklı durumlar önünüze gelebilir.

  ASLAN BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, sosyal olacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Yeni insanlar hayatınıza dahil olabilir. Aşk hayatınızda fevri davranmamaya çalışın.

  BAŞAK BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, meslek hayatınızda aktif olacağınız bir gün. Otoriter figürlerle birlikte hareket edebilirsiniz. Kendinizi öne çıkarmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ailenize karşı sakin kalmalısınız.

  TERAZİ BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, hayata başka pencereden bakmak keyfinizi yerine getirebilir. Araştırmalar yapabilir,yeni eğitimler gündeminize gelebilir. Yurtdışı seyahatleri ilginizi çekebilir. Yakın çevrenizle alakalı haberler gelebilir,fevri olmayın.

  AKREP BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, finansal tablonuz için atacağınız adımlarda temkinli olmalısınız. Yatırım ve birikimlerinizi gözden geçirerek ilerlemeniz daha sağlıklı olabilir. Derin araştırmalara girebilirsiniz.

  YAY BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ön planda olabilir. Eğer davalarınız varsa yeni adımlar atabilirsiniz. Eşinizle birlikte keyifli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ruh halinizde dalgalanmalar olabilir.

  OĞLAK BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iş çevrenizde yoğun tempoyla güne başlayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle organize olarak hızlıca hareket edebilirsiniz. Ancak aceleci tavrınız sizi biraz yorabilir. Dikkatli adımlar atın.

  KOVA BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, aşk hayatınız bugün aktif. Sevdiğinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilir, tatil planları yapabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili haberler gelebilir. Arkadaş çevrenizde fevri hareketlerden kaçının.

  BALIK BURCU (18 ARALIK 2021)

  Sevgili Balık, ailevi gündemleriniz olabilir. Taşınma, ev alım satımları gündemleriniz olabilir. Otoriter figürlerle çatışmamaya özen gösterin. Zararlı çıkabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....