Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  18 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Eylül cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 18 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  18 Eylül günlük burç

  18 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, finansal konularda zorlanabileceğiniz bir gün. Ancak iş hayatınızda çalıştığınız kişilerle, otoriter figürlerle eğer iletişimi iyi kurabilirseniz takım oyuncusu olabilirseniz dezavantajları avantaja çevirebilme kabiliyetiniz mevcut.

  BOĞA BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, bu hafta genelde aşk hayatınız kuvvetli olduğu için güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılık yönünüz ortaya çıkabilir. Bir hobinizle alakalı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilere bir tık dikkat etmeniz lazım.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, ailevi konularda gündeminiz gayet keyifli. Hem maddi hem de manevi olarak beslendiğinizi hissedebilirsiniz. Bazı iş arkadaşlarınızla istenmeyen durumların yaşanma olasılığı mevcut. Dik başlı olmamaya özen gösterin.

  YENGEÇ BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, maddi anlamda bazı durumları gözden geçirmeniz gerekiyor. Ödenmemiş bir kredi ya da borç karşınıza çıkarken, iletişimde olduğunuz yakın çevreniz ve varsa eşiniz size destek çıkabilir. Hukuki süreçlerinizde iyi gelişmeler yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi konularda çalışma koşullarınıza istinaden gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yatırım bazında değerlendirin derim. Ancak ailevi konularda biraz fevri olabileceğiniz bir gün güzel giden şeyleri bozmamaya çalışın lütfen.

  BAŞAK BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, sevdiğinizle, flörtünüzle, çocuklarınız varsa onlarla alakalı güzel gelişmeler sizleri bekliyor bugün. Kendinizde yapacağınız birkaç değişim sizlere iyi gelebilir. Biraz olayları abartmadan özellikle iş çevrenizde sakin kalmanızı öneririm.

  TERAZİ BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, aşkınızdan ya da çocuklarınızdan size gelen bir isteği geri çevirebilir biraz sinirli davranabilirsiniz. Maddi olanaklarınız yüzünden biraz gergin hissediyor olabilirsiniz. Ancak ailenizden alacağınız destekle beraber kötü giden günü güzelleştirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal çevrenizden, yakın arkadaşlarınızdan, kuzen kardeş gibi kişilerden destek alabileceğiniz bir gün. Olayları kendi kafanızda büyüttüğünüz müddetçe ruhunuz dinginleşemeyecek. Biraz sakin kalın. Akışa bırakın.

  YAY BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, kendi ruhsal duygularınızı acaba yakın çevrenize nasıl yansıtıyorsunuz? Biraz sıkışmış hissedebilir ve bir çıkış yolu arayabilirsiniz. İş hayatınıza odaklanarak, kendinizi geliştirerek bu çıkmazdan biraz uzaklaşmanız olası. Siz iyi gelen yerlerde olun.

  OĞLAK BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi gelirlerinizle alakalı yaşanılan gelişmelerden dolayı sosyal çevrenizle biraz karışık durumlar yaşamanız olası. Birikimlerinizi gözden geçirmenin zamanı. Neyi nereye nasıl harcadığınızı kontrol etmelisiniz. Böylece hem hayat felsefenizi çözümleyebilir hem de sonrasında güzel seyahat planlarını konuşuyor olabilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, iş hayatınızdan kaynaklı kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız, patronlar üstünüze geliyor olabilir. Biraz sakin kalmanızda fayda var. Eşinizin gelirleriyle alakalı gelişmeler sizi keyiflendirebilir ya da ortağınızla alakalı. Bazılarınız borçlarını ödemek için çözüm üretebilir.

  BALIK BURCU (18 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkilerinizde gayet keyifli bir gün sizi bekliyor. Sevdiklerinizle buluşup planlar yapabilirsiniz. Ancak bazı durumlara istinaden özellikle bilinçaltınızla alakalı size endişe yaratabilir. Meditasyon ya da nefes çalışmaları yapabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz