18 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Haziran 2022 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

18 Haziran günü hepimiz için son derece zorlayıcı etkilerin hâkim olduğu bir günde olacağız. Bilinçaltı korkularımızın tetikleneceği bir gün yaşama potansiyelimiz son derece güçlü. Yaşayacağınız ani olaylar bizlere bazı hayal kırıklıkları yaşatabilir. Özellikle ilişkilerimizin kalıcılığını ve resmiyete dönmesi noktasını sorgulayacağımız bir zaman dilimindeyiz. Birçok ilişkinin dönüşeceği zamanların aktive olduğu dönemlerde olduğumuzu aklınızdan çıkarmayın. Duygusal anlamda korkuların tetiklenmesi ile şifalanacağımız zamanlarda olacağız.

KOÇ BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün atacağınız adımların sizi manevi anlamda tatmin etme olasılığı son derece yüksek. İlişkiniz noktasında kontrolü ele alarak artık net bazı konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak yapacağınız konuşmalar karşı tarafın öz güvenini zedeleyebilir benden söylemesi.

BOĞA BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün farkında olmadığınız bazı kişilerden sizin egonuzu okşayacak yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Şu an göremediğiniz hayranlar bu süreçte sizlerin duygusal tatmin yaşamanıza sebep olabilir.

İKİZLER BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinizi ifade etmek noktasında kendinizi kısıtlayabilirsiniz. Nasıl olsa anlaşılmayacağım düşüncesini zihinde fazlasıyla çalıştırma potansiyeliniz söz konusu. Ancak egonuzun tatmin olacağı kendi değerinizin farkında olacağınız bir gün sizleri bekliyor.

YENGEÇ BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün annenizin yaşıyor olduğu sağlık problemleri sizlerin bilinçaltı korkularınızı biraz tetikleyebilir. Sizin duygusal açıdan beslendiğiniz alanda bir kriz ve çıkmazda kendinizi hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün duygusal çelişkiler yaşamakla kalmayıp, mantık alanında kendinize blokajlar koyma potansiyelinizin son derece yüksek olduğu bir gündesiniz. Karşınızdaki kişiden beklediğiniz ilgi ve sevgiyi göremediğinizden ötürü kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün duygusal çelişkiler yaşamakla kalmayıp, mantık alanında kendinize blokajlar koyma potansiyelinizin son derece yüksek olduğu bir gündesiniz. Karşınızdaki kişiden beklediğiniz ilgi ve sevgiyi göremediğinizden ötürü kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün eski partnerinizle ilgili net bazı kararlar almak istiyor olmanıza karşın onu düşünmekten kendinizi alamayabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Mantıklı kararlar almak isteseniz de alttan alta korkularınızın sizi ele geçirme potansiyeli yüksek olacaktır.

AKREP BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün kariyer ve iş alanında aşırı çalıştığınızı hissettiğiniz zamanlar geçirebilirsiniz. Bazı kafa karışıklıkları yaşama potansiyelinizin son derece yüksek olacağı bir gün sizleri bekliyor olacaktır.

YAY BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinizi sıkışmış ve bunalmış hissettiğiniz konuya dair farklı bir bakış açısı geliştirerek güzel çözülmeler yaşayabileceğiniz bir zaman dilimi sizleri bekliyor olacak. Kendinizi kurban psikolojisinde hissettiğiniz bir konuya dair hızla çözümlenme yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün beklediğiniz gelişmelerle ilgili bazı haberler ve görüşmeler olabilir. Ancak enerjiniz her zamankinden daha keskin olabilir ve yapacağınız net konuşmalar neticesinde egonuzun tatmin olacağı, sonucun sizin beklediğiniz şekilde sonuçlanacağı bir gündesiniz.

KOVA BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün her ne kadar harekete geçmek isteseniz de kafanızdaki acabalar sizi kaygılandırabilir. Özellikle finansal konularda adım atmayı düşünüyorsanız, bu korkuların sizi ele geçirmesine izin vermemenizi şiddetle tavsiye ederim.

BALIK BURCU (18 HAZİRAN 2022) *

Bugün bazı Balıklar hayatlarındaki kişilerin ihanet haberleri ile yıkılabilirler. Ancak bazı Balıkların yurt dışı konularında bekledikleri bazı haberler bekledikleri şekilde gelmeyebilir. Uykusuz geceler ve korkularınızın sizi ele geçireceği bir gün yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here