Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  18 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Mart 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 18 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 18 Marttan sonra sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise yeni bir döneme başlayabilir, kazançlarınızı olumlu etkileyen yeni kararlar ve projeler geliştirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda otoriteden destekleneceksiniz.

  BOĞA BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; aşk, flört ya da çocuklarınızla ilgili yeni kararlar alınabilir. Yurt dışı düşünceniz varsa bu süreçte yurt dışı seyahati gerçekleştirebilirsiniz. Dolunayla beraber aşk, flört, hobi ya da çocuklarınızla ilgili alacağınız kararlar sizi olumlu etkileyecek.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; aile ve kariyer hayatınızla ilgili karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle 16 Haziran-20 Haziran doğumlu ikizler aile içinde zorlanabileceği durumlar içinde kalabilirler.  Maddi açıdan ise destek görebileceksiniz.

  YENGEÇ BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; yakın çevre, kardeş, kuzenler ya da yalın akrabalarınızla ilgili problemler gerçekleşse de durum sizi olumsuz etkilemeyecek yengeçler. Verilen kararlar sizin için olumlu olacak.  Ayrıca partner ya da ortaktan bu süreçte destek görebileceksiniz. Yeni bir sözleşme kararı alırsanız bu durum sizi zorlamayacak.

  ASLAN BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; maddi kaynaklar ve harcamalarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızdan ise güçlü destekler alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; fiziksel rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. İlişki, evlilik ya da ortaklıkla ilgili kararlar alabilişiniz ve belirsizlikler belirli hale gelebilir. Karşınıza çıkan olumlu ilişki fırsatlarınızı kaçırmayın. Yurt dışı, eğitim, hukuk ya da seyahatlerle ilgili ani gelişen olumlu süreçler sizi bekliyor.

  TERAZİ BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; sağlık ve psikolojiniz çok önemli olacak. Çalışma hayatınızda ani gelir artışı gerçekleşebilir. Ama psikolojinize dikkat etmelisiniz, anksiyete ya da kaybı bozuklukları yaşayabilirsiniz. Dinlenmelisiniz, çok yoruldunuz teraziler.

  AKREP BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dernek ya da cemiyetler de yeni kararlar alabilirsiniz. İlişki, ortaklık, aşk konusunda ise ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz aşk ya da flörtünüzle ilgili olumsuz ifadelerde bulunabilirler ama bu sizin fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir.

  YAY BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; iş ve kariyer hayatınızda ani kararlar alınabilir. Çalışma hayatınızdaki yanınızda çalışan kişiler değişebilir. Aşkla ilgili olumlu gelişmeler var ama çalışma hayatınızdaki ani sorular fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir. Ev ya da ailenizle ilgili olumlu bir sürece giriyorsunuz. 17-21 Aralık doğumlu yaylar olanlar karşısında zorlanabilirler.

  OĞLAK BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; eğitim, yüksek eğitim, hukuk, yurt dışı konularıyla alakalı karar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ani aşk kapınızı bu defa çalıyor özellikle de 15-20 Ocak doğumlu oğlaklar aşk hayatınızda olumlu ve beklediğinizden daha iyisi karşınıza çıkabilir. Eğer bir hobiniz varsa hobinizle ilgili ani olumlu gelişmeler ve ön plana çıkabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili de olumlu ve ani fırsatlarınız olacak. Harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz.

  KOVA BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; maddi kaynaklar, borç, ödemeler, nafaka konularıyla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alınabilir. Beklemediğiniz kişilerin desteği olacaktır. Aile içinde sorunlar gerçekleşse de yeni bir ev alma kararı alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (18 MART 2022)

  18 Mart Dolunay; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili sorunlar su yüzüne çıkabilir ama şanslı olan taraf siz olacaksınız. Karşı tarafın eleştirileri ve pireyi deve yapması sizi zorlayabilir. Yakın çevre, kardeş ya da kuzenlerden yana ise ani destekler gelebilir. Eğer bir sözleşme imzalanacaksa doğru zamandasınız. Sosyalleşmek bu süreçte size iyi gelecektir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz