Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  18 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Nisan 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 18 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; haftaya maddi kaynaklar, finans, okült konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve şans ve fırsatlarınız var. Ama otoriteyle sorunlar yaşanabilir ve bu sosyal çevrenizde problemlere neden olabilir, harcamalarınıza bugün dikkat etmelisiniz. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve iş hayatınızda, kariyerinizde manipülasyon ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; ilişki ya da ortaklığınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bugün şans ve fırsatlarınız var. Ama kariyer hayatınızda ise otoriteyle problemler yaşanabilir. . Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve bilinçaltı problemler, gizli düşmanlarla ilgili sorunlar yaşanabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; çalışma hayatınızda ve kariyerinizle ilgili bugün şans ve fırsatlarınız var. Bugün gelen fırsatlarınızı değerlendirmelisiniz. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve maddi kaynaklarınızla ilgili problemler, para kayıpları gerçekleşebilir.

  YENGEÇ BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; aşk, flört konularında bugün kuşkucu ve huzursuz hissedebilirsiniz ama şanslarınız var kaçırmayın. Özellikle de uzak mesafe seyahatler, yabancı partner, eğitim yada hukuk konularıyla ilgili fırsatlarınızı kaçırmayın sevgili yengeçler. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve Kariyer hayatınızda manipülasyona maruz kalabilirsiniz ayrıca ilişkilerle ilgili sınanabilirsiniz ama ani beklenmedik güzel gelişmelerinizde olabilir.

  ASLAN BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; ev ve ailenizle ilgilenerek güne başlayabilirsiniz ayrıca maddi kaynaklarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkinizde ise problemler yaşanabilir. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve sağlık problemleri, çalışma hayatınızda sorunlar yaşanabilir. Bu hafta dikkatli olmalısınız.

  BAŞAK BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; iletişimde bugün çalışma hayatınızda problemler yaşanabilir. Duygularınızı ifade ederken zorlanabilirsiniz. İlişki ya da ortaklıkla ilgili ise güzel gelişmeler ve şanslarınız var sakın kaçırmayın. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve aşk, çocuk ya da hobilerinizden dolayı para kayıpları yaşayabilirsiniz. Bundan dolayı bu hafta maddi kaynaklarınızı etkileyen adımlar atmadan önce dikkatli olmalısınız sevgili başaklar.

  TERAZİ BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklarla ilgili bugün şans ve fırsatlarınız var değerlendirin ama çocuk, aşk, eğlence ya da hobinizden kaynaklı para sorunları yaşanabilir. Yani harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak; aile içi sorunlar ilişkinizi olumsuz etkileyebilir ve manipülasyon gerçekleşebilir. Maddi kaynaklarla ilgili olumlu ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; bugün duygularınızı ifade ederken zorlanabilirsiniz ve aile içinde sorunlar yaşanabilir. Aşk, çocuk yada hobinizle ilgili ise güzel fırsatlarınız var. Ayrıca belki ikramiye bile çıkabilir bu sene. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve yakın çevrenizle iletişim sorunlar yaşanabilir. Ayrıca çalışma hayatınızda olumsuz durumlar yaşanabilir. Sağlık problemlerine ise dikkat etmelisiniz.

  YAY BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; duygusal olarak içe çekilebilirsiniz ve kendinizi psikolojik olarak yalnız hissedebilirsiniz. İletişim problemleri yaşanabilir ayrıca algınıza dikkat etmelisiniz. Durumları yanlış yorumlayabilirsiniz. Ev, gayrimenkul, toprak ya da ailenizle ilgili ise güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve aşk, flört, çocuk ya da hobinizden dolayı maddi kaynaklarla ilgili kayıplar yaşanabilir. Manipülasyona maruz kalabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; sosyal çevre, arkadaşlarınızla ilgili güzel şans ve fırsatlarınız var. Bu aşk, ya da eğitim, seyahat fırsatı olabilir. Yakın çevrenizde karşınıza çıkan insanlara dikkat edin. Şansınız orda. Maddi kaynaklarınıza ve harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz, harcama yapmadan önce gerçekten gerekli mi diye düşünmelisiniz sevgili oğlaklar. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve ailenizle ilgili sorunlar yaşanabilir. Aile içi krizsel durumlar yaşanabilir.

  KOVA BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; kariyer ve iş hayatınızda bugün ani sorunlar yaşanabilir ve siz bazı durumlara engel olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise şans ve fırsatlarınızı kaçırmamalısınız. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve psikolojik sorunlar, gizli güçlü düşmanların iletişim ve medyada sizi manipülasyona uğratması yaşanabilir.

  BALIK BURCU (18 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; uzak mesafe seyahat, eğitim, yurt dışı konularıyla ilgilenebilirsiniz ve bu konularla ilgili şanslarınız olacak. Ama bilinçaltı korkularınıza dikkat etmelisiniz aslında bu sene siz kendinizin düşmanı gibisiniz. Sakin kalmalı olmayan durumlar için endişelenmemelisiniz. Güneş&Plüton karesi ise tüm haftayı etkisi altına alacak ve maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlara yol açabilir. Para kayıplarına dikkat etmelisiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz