Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  18 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 18 Ocak 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 18 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  18 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; 18 Ocak Dolunayı ile ev, aile hayatınızla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Ev alım satım kararları alsanız da Merkür Retro bitmeden ev değişikliği önermiyorum. Özellikle 15-19 Nisan doğumlu koçlar kariyer ve iş hayatınızda otoriteyle çatışabilirsiniz, tepkilerinize dikkat edin. Plüton karşısında stratejik davranmak gerekir. Ayrıca Aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; 18 Ocak Dolunayı ile; yakın mesafe seyahat yapabilirsiniz, eğitim, medya, yakın çevre ya da kardeşlerinizle ilgili karar alabilirsiniz. Dolunaydan olumlu etki alacaksınız ama sağlığınıza , özellikle de boyun bölgesi rahatsızlıklarına dikkat edin. Aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz, aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

  İKİZLER BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; 18 Ocak Dolunayı ile; maddi kaynaklar, para, ürettiklerinizle ilgili durumlar önünüze gelebilir. Para kayıpları yaşayabilirsiniz, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Yakın çevre, kardeşlerle iletişim kurabilirsiniz. Kısa mesafe seyahatlerde ise dikkatli olun.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; 18 Ocak Dolunayı ile; sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eş, sevgiliniz ya da ortağınızın manipülasyon ya da baskısı gerçekleşebilir. Evliliğinizi sorguladığınız bir süreçtesiniz. Evli değilseniz ilişkiniz zorlu bir süreçten geçiyor olabilir. Gün içinde maddi kaynaklar, ürettiklerinizle ilgilenebilirsiniz. Borç, kredi gibi konularda ya da maddi kaynaklarda destek göremiyor olabilirsiniz. Bu süreçte harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  ASLAN BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; 18 Ocak Dolunayı ile; içe çekildiğiniz ve yalnız kalmak istediğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Rüyalarınıza ise dikkat edin, mesajcı rüyalar görebilirsiniz. Aslanlar sağlıklarına da dikkat etmeliler. Gün içinde kendinizle ilgilenebilir, kendinizi ortaya koyarken ve duygularınızı ifade ederken zorlanmadığınız bir gün geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; 18 Ocak Dolunayı etkisini ile; sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Özellikle 18-22 Eylül doğumlu başak burçları için sosyal çevre açısından güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçe çekilmek isteyebilirsiniz, dinlenmek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Meditasyon yapabilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; 18 Ocak Dolunayı ile İş ve kariyer hayatında yeni bir karar almak zorunda kalabilirsin. Belirsizlik var ise 15 gün içinde netleşecektir. Özellikle 18-22 Ekim doğumlu Teraziler kariyer hayatınızdaki kararlar canınızı sıkabilir. Sosyal çevrenizde ise aktif olduğunuz, arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Dernek ya da dahil olduğunuz topluluklarla ilgilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; 18 Ocak Dolunayı ile yurtdışı, seyahat, eğitim, dava-hukuk, konularında belirsizlikler nihayete eriyor.  Özellikle; 17-21 Kasım doğumlu akrepler olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Kariyer ve iş hayatınızda ise aktif olacağınız bir gün sizi bekliyor. İş hayatınızda duygularınızı tepkisel göstermemeye dikkat edin.

  YAY BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; 18 Ocak Dolunayı ile borç, kredi, sigorta ödemeleriyle ilgili konular önünüze gelebilir.  Maddi kaynaklarınızla ilgili güçlü kararlar almanız gerekebilir. Ortak ya da eşle benim-senin paran dengesinde sorunlar çıkabilir. Uzak mesafe seyahat edebilir, yurtdışı bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz. Felsefe, eğitim, inanç konuları gündeminizi meşgul edebilir.

  OĞLAK BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; 18 Ocak Dolunayı ile evlilik, eş ya da ortaklık konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve burada kararı oğlaklar siz vereceksiniz. Gün içinde maddi kaynaklar, finans, borçlarla ilgilenebilirsiniz, özellikle 22 Aralık-31 Aralık doğumlu oğlaklar ani harcamalar yapabilirsiniz ve ani sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; 18 Ocak Dolunayı ile; gündelik hayatta aksaklıklar, nerden geldiği belli olmayan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa dikkat etmelisiniz. Mide problemlerine dikkat. Eş, sevgiliniz ya da ortağınızla vakit geçirebilirsiniz. İletişimde karşı tarafa kendinizi anlatırken 2 kere düşünün bir konuşun.

  BALIK BURCU (18 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; 18 Ocak Dolunayı ile; aşk, flört, çocuklarınız ya da hobilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunaydan şanslı çıkacak olanlardansınız özellikle de 16 Mart-20 Mart doğumlu balıklar güzel gelişmeler sizi bekliyor. Sağlığınızla ilgilenebilir kendinize yeni bir beslenme düzeni belirleyebilirsiniz. Gündelik işler, evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Çalışma hayatınızda iletişim problemleri yaşanabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz