Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji19 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  19 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 19 Mart 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 19 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Koç; ilişki, ortaklık yapınızla ilgilenerek güne başlıyorsunuz. İlişkilerinizle ilgili olumlu ve güzel bir gün geçirebilirsiniz ve sosyalleşebilir, sosyal çevrenizle de olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün içinde ani para harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz.

  BOĞA BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Boğa; çalışma hayatınız, yanınıza çalışanlarla ilgilenebilirsiniz, diplomatik ve uzlaşmacı tavrınızla kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ani sorunlar ya da şanssızlıklarla karşılaşılabilir. Bel problemlerine ise dikkat etmelisiniz.

  İKİZLER BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili İkizler; aşk, flört, hobinizle ya da çocuğunuzla ilgilenebilirsiniz. Uzlaşmacı ve dengeli bir yapı sergileyebilirsiniz. İlişkinizde olumlu güzel bir gün geçirebilirsiniz. Hobinizde ise yaratıcı özelliklerinizi güzellikle yansıtabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; aile ve evinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Aile içinde huzuru yakalayabilirsiniz ve evinizi de güzelleştirmekle ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise olumlu gelişmelerle desteklenebilirsiniz. Eğitim ya da yurt dışı konularında ise ani şanssızlıklarla karşılaşılabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Aslan; yakın çevre, kardeşler, eğitimle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. İletişimde ise uzlaşmacı ve ara bulucu tavrınızla ilişkinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise; ani harcamalar yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklarınızla ilgili ani güzel gelişmeler var ve gelir artışı gerçekleşebilir. Gündelik hayatta, çalışma hayatınızda ise aşk, ilişki fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. İletişimdeki durumları abartarak fazla adalet takıntısından aşk ve ilişkide fırsatlarınızı tepebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Terazi; kendinizi rahatlıkla ortaya koydunuz ve çevrenizdekilere yardım ettiğiniz bir gündesiniz. Aşk, flört ya da hobinizle ilgili ise güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve değer duygunuz yükselebilir.

  AKREP BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Akrep; içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz ama aile içinde güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ise ani şanslarınızı tepebilirsiniz. Psikolojik olarak akşam saatlerinde zorlanabilirsiniz.

  YAY BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Yay; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizden ise aşk fırsatlarınız karşınıza çıkabilir ayrıca iletişimle bugün çoğu konuyu çözebilirsiniz. Aile içinde ise bazı sorunlar yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz ve maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyen gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ya da iletişimde ise bazı hayal kırıkları yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Kova; eğitim, hukuk, seyahatlerle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise ani harcamalar gerçekleşebilir.

  BALIK BURCU (19 MART 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili de şans ve fırsatlarınız ortaya çıkabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz ve ani halsizlik yaşayabilirsiniz. Şekerinize dikkat edin sevgili Balıklar.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz