19 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 19 Temmuz 2022 Salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 19 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün geçmiş konulara fazla odaklanacağımız ve zihnimizi sürekli geçmiş konularla meşgul edeceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Aile ev konularında krizlere gebe bir gün olabileceği gibi bu konularda çatışma yaşama olasılığımızda son derece yüksek olacaktır. Özellikle akşam saatlerinde duygusal açıdan yaralanma ihtimalimiz olduğunu unutmayalım. Ay Koç burcunda seyahat ediyor olduğundan kolaylıkla agresyona bağlanabiliriz ve akşam saatleri de riskli iken ekstra dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye etmek durumundayım.

KOÇ BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün güne oldukça motive ve enerjik bir şekilde başlayacaksınız. Sağlığınız ile ilgili konularda birtakım yersiz endişelere kapılmış olsanız da gün içinde bu durumdan tamamen kurtulacaksınız.

BOĞA BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün bazı bilinçaltı korkularınız tetiklenebilir. Size karşı gizliden husumet besleyen bir yakınınıza karşı dikkatli olmanızı öneririm. Akşam saatlerinde bir hastane ziyareti olabilir.

İKİZLER BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün arkadaşlarınız size bir sürpriz yapabilir. Belki bir organizasyon ya da sosyal etkinlik için beklemediğiniz bir davet alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün kariyeriniz ya da iş durumunuz hakkında birtakım gelişmeler yaşanabilir. Anneniz ya da çocuklarınız ile ilgili bir konu hakkında girişimde bulunacaksınız.

ASLAN BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün uzun süredir gündeminizi meşgul eden hukuksal bir konuda beklenmedik gelişmeler olabilir. Artık hayatınızın gidişatı ile ilgili yeni kararlar almanın vakti geldi.

BAŞAK BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün bazı fikirlerinizi ya da projelerinizi gerçekleştirmek adına bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili bir konuda ameliyat ihtimali sizi biraz endişelendirse de gün içinde kendinizi daha motive hissedeceksiniz.

TERAZİ BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün ortak iş yaptığınız biri ile gerginlik yaşama ihtimaliniz var. Gün sonunda bu kişi ile davalık dahi olabilirsiniz. Akşama doğru eşiniz ya da partnerinizle keyifli vakit geçireceksiniz.

AKREP BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün evcil hayvanınız ile ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Öğlen vakitlerinde enerjiniz de moraliniz de oldukça artacak. Artık sevdiklerinizle ufak bir tatil planı yapmanın vakti geldi.

YAY BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün aşk hayatınız oldukça hareketli olacak. Sanatsal faaliyetler ya da Organizasyonlar için güzel bir gün. Akşam saatleri sizin için oldukça sakin ve huzurlu.

OĞLAK BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün güne keyifli başlayacak ve öyle de devam edeceksiniz. Aileniz ile beraber planladığınız tatil için hazırlıklara başlayacak belki de alışverişe çıkacaksınız.

KOVA BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün iletişim konularına dikkat. Özellikle eş ya da patron ile olan konuşmalarınızda ki üsluba özen gösterin. Kardeşiniz ya da yaşıtınız olan bir akrabanızdan güzel bir haber alacaksınız.

BALIK BURCU (19 TEMMUZ 2022) *

Bugün gün içinde eskiden kalma bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Yeni yatırımlara ya da projelere başlamak adına oldukça güzel bir gün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here