Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  2 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Aralık perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  2 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  2 Aralık günlük burç

  2 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, finansal konularda alışılmadık çözümler bulmaya çalışabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim konularınız için çokça fikirler üretebilirsiniz. Nereden başlayacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Değişime açık olabileceğiniz bir gün.

  BOĞA BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, ikili ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle size umut veren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mali tablonuz için ani gelişmeler gündeminize gelebilir, fikirler üretebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, iş çevrenizde kendinizi daha iyi ifade ederken, ikili ilişkilerinizde ani durumlar gelişebilir. Özellikle iletişim konularına dikkat etmeniz gerekebilir. Çıkışlar sergileyebilirsiniz. Sakin kalmalı odağınızı işinize vermelisiniz.

  YENGEÇ BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, aşk hayatınız bugün size ilham verebilir. Hayata başka bir pencereden bakmak keyifli hissettirebilir. İş çevrenizde ani fikirler üretebilir, bunu ortaya koymak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, ailevi gündemlerinizle uğraşırken, ortaklaşa maddi konularda adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizde aniden gelişmeler söz konusu olabilir. Ağzınızdan çıkanlara dikkat etmeniz gereken bir süreç.

  BAŞAK BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, eğitim konuları, anlaşmalar gündeminize gelebilir. Yakın çevrenizle birlikte girişimlerde bulunabilir, ikili ilişkilerinizde daha iyimser davranabilirsiniz. Ailevi durumlar söz konusu olabilir.

  TERAZİ BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, maddi ve manevi değerlerinizin ön plana çıkacağı bir gün. İş hayatınızda daha ılımlı davranabilirsiniz. Yakın çevrenizden gelecek ani haberler gündeminize oturabilir.

  AKREP BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, kendiniz için girişimlerinizi, aşk hayatınızdan göreceğiniz desteklerle daha iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlham alabilir, uygulamaya koyabilirsiniz. Maddi konularda anilikler söz konusu olabilir.

  YAY BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, bilinçaltı ve korkularınız için kendinize yatırım yapabilirsiniz. Ailenizle aranızda çocukluktan kalan bazı olaylar varsa çözmek için güzel bir gün. Ancak iş çevrenizdeki ani durumlar sizi farklı fikirlere itebilir.

  OĞLAK BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, umutlarınız ve hayalleriniz bugün fazlaca gündeminize gelebilir. Ne yapmak istediğinizi çözebilme adına araştırmalar yapabilir, yakın çevrenizden fikir alabilirsiniz. Özel hayatınızdan ani haberler gelebilir.

  KOVA BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, kariyer hayatınız ön planda bir gün. Güzel,ilham verici fikirler üretebilir kendi öz değerinize yatırımlar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bazı fikirler gelebilir. Biraz sakin kalmanız gerekebilir.

  BALIK BURCU (2 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, yurtdışı konuları, araştırmalar  gündeminizde yer alırken, ilham verici fikirler üretebilir,kendiniz için neler yapabileceğinizi görebilir, keyfiniz yerine gelebilir. Otoriter figürle fikir ayrılıkları görülebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....