Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Ekim 2020 Koç Dolunayı'ndan etkilenecek burçlar ve dolunay ritüeli

  2 Ekim 2020 Koç Dolunayı’ndan etkilenecek burçlar ve dolunay ritüeli

  -

  2 Ekim saat 00:05 de Koç Burcunun 9 dercesinde 10. evde gerçeklecek olan Dolunay güçlü Marsiyen etkiler altında. Üstelik Chiron ve Mars 10. evde ve Koç Burcunda! Peki, Koç Dolunayı ve etkileri nasıl olacak? Koç Dolunayı’ndan hangi burçlar etkilenecek?Karma Astroloj Elif Bozkurter yorumluyor…

  KOÇ DOLUNAYI’NDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  • Koç
  • Yengeç
  • Terazi
  • Oğlak

  KOÇ BURCU’NDA DOLUNAY VE SİYASİ ETKİLERİ

  10. ev ülkeler astrolojisinde devlet, devletin başı, devlet yönetimi, liderler demektir. Bu bize yönetimsel olarak çok zorlanacağımız politik bazı gerilimler ve değişimler olacağını gösteriyor. Özellikle Yunanistan’la problem yaşadığımız bugünlerde gerginliğin daha da tırmanacağı kanaatindeyim!

  KOÇ DOLUNAYI COVİD-19’U NASIL ETKİLEYECEK?

  Dünya üzerinde ki bir çok ülkede de krizler yaşanacaktır. Bazılarında savaşın ayak sesleri, bazılarında Covid-19 vakalarında büyük bir artış ve önü alınamaz bir yayılma, bazılarında ise ekonomik kriz şeklinde olacaktır.

  Ülkemizde de dolunay sonrası Covid vakalarında ciddi bir artış yaşanacaktır. Lütfen kendinizi koruyun ve maksimum dikkati gösterin!

  koç dolunayı'ndan

  - Advertisement -

  KOÇ DOLUNAYI VE EKONOMİ

  10. evdeki Dolunay, 4. evdeki Güneşle beraber astrolojik olarak 7. evde ki Satürn & Jüpiter ve Plütona T-Kare yapıyor. Bu da Dolunayın etkilerinin çok sert olduğunun işaretidir. Ülkesel olarak dış anlaşmalarda sorunlu bir dönemden geçebiliriz. Ayrıca ekonominin iyice daraldığını, dövizin arttığını gözlemleyeceğiz.

  Emlak sektöründe bir düşüş yaşanırken, tarımda ise hava muhalefetleri sebebiyle tarım ürünlerinin zarar göreceğini ve çiftçilerimizin sıkıntılı bir zamandan geçeceğini ön görüyorum.

  ‘YARALI ŞİFACI DOLUNAY’

  Mars ile beraber “Yaralı Şifacı Chiron” da bu dolunay da çok etkin bir rol alıyor.

  Yaralarınızla yüzleşecek kimi zaman acıyacak, kimi zaman acıtacaksınız. Ama unutmayın ki acıdan geçmeyen şifalanamaz. Tam da bu sebepten dolayı bu dolunay, yüklerinizden kurtulmanız ve acı çekerekte olsa arınacağınız ve olgunlaşacağız bir dönem. Unutmayın ki her vazgeçiş yeni bir başlangıcın kapısını aralar!

  Bireysel olarak kariyer alanınız da ve evlilik&ortaklık konularınızda sorun yaşayabilirsiniz. Mars Retrosu öfke patlamalarına sebebiyet vereceğinden sakin olmanızı öneririm.

  Güneş Terazi burcunda olduğu için duygularda denge arayışı olacaktır. Öfkeyi doğru yönetin tartışmayı çıkartan taraf siz olmayın yoksa kaybeden taraf olabilirsiniz!

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum…

  DOLUNAY RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  Enerjinin tamamlandığı ve tavan yaptığı dolunay gecesinde tüm negatif enerjilerinizden ve yüklerinizden kurtulun!

  Ritüeli yapacağınız sessiz bir ortama geçin ancak ritüel öncesinde odayı iyice havalandırın veya mümkünse adaçayı tütsüsü yakın. Ritüel sırasında kullanmanız için beyaz bir mum alın ve yakın.

  Oturun ve zihninizi sakinleştirerek odaklanmaya çalışın.

  Önce enerjisinden rahatsız olduğunuz veya sizi üzen olayları düşünün sonra;

  Şimdi ve burada merkezleniyorum ve şifalanmaya niyet ediyorum! Aklımda, zihnimde, kalbimde ve beynimde beni üzen, yıpratan tüm olumsuz duygu ve düşüncelerden arınıyor, özgürleşiyor, tüm negatif düşünce ve olayları yakıp yıkıp iptal ediyorum! Evrenin sonsuz bolluk ve bereketini, sağlığı, aşkı ve sevgiyi, mutluluğu, yaşamımda olmasını istediğim her şeyi hayatıma çekiyor alıyor ve kabul ediyorum! Ben sevginin merkeziyim ve sevgiyle yaşamayı seçiyorum!

  Kendi merkezindeyim ve tüm güzellikler hayatıma akıyor! Hepsini sevgiyle kabul ediyor ve beni üzen herkesi ve her şeyi şifalanmaları için tamamen serbest bırakıyorum!
  Bu olumlamaları yaptıktan sonra hayalini kurduğunuz veya sahip olmak istediğiniz her şeyi olmuş gibi imgeleyin ve olduğunda nasıl bir duygu hissedecekseniz o duyguyu hissetmeye çalışın. Daha sonra mumu söndürün ve dilekleriniz gerçekleşmişçesine şükür edin. Bu olumlamaları ritüel dışında da 21 gün tekrar etmenizi öneririm.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz