Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Eylül 2020 Balık Burcu'nda dolunay ve burçlara etkileri

  2 Eylül 2020 Balık Burcu’nda dolunay ve burçlara etkileri

  -

  2 Eylül saat 08:21 de Balık Burcu’nun 10 derecesinde bir “Dolunay” ile Eylül ayına merhaba diyeceğiz. Peki, Balık Burcu’nda dolunay bizi nasıl etkileyecek? Nelerle karşılaşacağız? Karma ve Spritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  BALIK BURCU’NDA DOLUNAY ETKİLERİ NASIL OLACAK?

  Dolunay 6. evde gerçekleşecek olup 8. evde bulunan Güneşe ve 4. evde bulunan Jüpiter, Satürn ve Plüton ile 120 derece olumlu açı verse de dünyada halk ayaklanmalarının startı verilir. Aynı zamanda Mars Retro derecesine ilerledikçe patlama, kaza, yangın ve savaş alametleri fazlalaşır. Savaş olarak Ortadoğu, Yunanistan, Rusya ve İsraili sorunlu bölgeler olarak ön görüyorum.

  ‘COVİD-19 SAYILARI ARTIŞ GÖSTERECEK’

  Dolunay 6. ev olan sağlık evinde gerçekleşeceğinden ve sonlanma enerjisi verdiğinden dolayı, 2 Eylül itibariyle sağlık konularında zorlu bir süreç başlayacak olup Eylülünün ikinci yarısı itibariyle Covid-19 sayıları Türkiye ve dünya üzerinde artış gösterecektir. Bu dönem sahte aşı haberleri, sahte veya yasaklanan ilaçlar, sahte alkol satışı gibi bazı haberler çıkabilir.

  İNTERNET ALIŞVERİŞLERİNE DİKKAT!

  İletişim problemleri hat safhada olacak. Hatta büyük siber saldırılar veya bir internet şirketinin de kapatılması söz konusu olabilir.

  Aldatmaya, aldanılmaya, dolandırılmaya açık bir süreçtir lütfen özellikle internet üzerinden alışveriş yaparken çok dikkatli olun!

  - Advertisement -

  Ülkemizin ise 9. evinde gerçekleşecek olan dolunay yüksek öğrenim konularını, akademisyenleri, mahkemeleri, avukatları, hakimleri yakından ilgilendirecek bazı konularda gündem oluşturacak ve hatta yeni kanun tasarıları dahi gündeme getirebilecektir. Ülkemizin ulaşım yollarında (hava, deniz, demiryolları) değişiklikler, belki yönetimsel farklılıklar ve yeni atılımlar olurken medya, televizyon, basın-yayın alanlarında sorunlar oluşabilir.

  balık burcu'nda dolunayBALIK DOLUNAYI SEZGİSEL YÖNÜNÜZÜ AÇIĞA ÇIKARACAK

  Balık Dolunayı son derece mistik olup sezgisel yönünüzü açığa çıkartacak.

  Neptün’le aynı burçta olması ve gece yarısında Kavuşum yapması rüyaları güçlendirebilir ancak kişilerde gün boyu sersemlik, zihinde bulanıklık ve melankoli verebilir. Venüs açıları güzel olduğundan dolayı bazılarınız aşkla ilgili kurduğu hayallerine kavuşurken, ilerleyen zamanlarda Neptün’ün yarattığı yansımayla hayal kırıklığına uğrayabilir. O yüzden adım atarken temkinli olmanızı tavsiye ediyorum.

  BALIK DOLUNAYINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  • Balık
  • İkizler
  • Başak
  • Yay burçları etkilenecek.

  BALIK BURCU’NDA DOLUNAY VE YAPILACAK RİTÜELLER

  30 Ağustos akşamından başlayarak tüm isteklerinizi bir kağıda yazın ve 3 gece (30&31 Ağustos ve 1 Eylül) akşamları yastığınızın altında saklayın.

  2 Eylül akşamı dileklerinizi yazdığınız kağıdı bir bardak suyun içine koyun ve Ay ışığını alacak şekilde bir kaç saat balkon veya cam önünde bekletin. Daha sonra suyu evdeki bir bitkinin toprağına dökün ve kağıt kuruduktan sonra kağıdı yakıp küllerini ya akan bir suya ya da gene toprağa dökün. Günleri kaçıranlar ritüeli 1 hafta içinde de aynı şekilde 3 gece dilek kağıtları yastığın altında olarak ve dördüncü gece dediklerimi yaparak uygulayabilirler..

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olması dileğiyle hepinize şifa olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz