Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  2 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Nisan 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 2 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; bugün sosyalleşmek, arkadaşlarınızla zaman geçirmek için güzel bir günesiniz ama kariyer ve iş hayatınızdaki güç sahiplerinin manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz, tepkilerinize dikkat edin ve takıntı yapmamaya çalışın.

  BOĞA BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; bugün içe çekilebilirsiniz ama kariyer hayatınızla ilgili olumlu bir gündesiniz. Çok çalışıyorsunuz ama karşılığını da alabileceksiniz. Ama uzak akraba, yurt dışı, eğitim, partner tarafından manipülasyona uğrayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebilirsiniz ve eğitim, seyahat, partner, hukuk konularıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise manipülasyona uğrayabilirsiniz ve bu sizi psikolojik olarak baskılayabilir. Takıntı yapmamaya çalışın. Ayrıca ameliyat vb durumlar söz konusuysa dikkatli olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; kariyer ve iş hayatınızda bugün ataksınız ve maddi kaynaklarınızla ilgili harcamalarınız gerçekleşse de olumlu gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; eğitim, seyahat, partnerle bugün zaman geçirebilir ve iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kariyer hayatınıza yönelebilirsiniz ayrıca hayatın tadına da bakmak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklar, harcamalarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra seyahat edebilir, eğitimle, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; ilişki, ortaklık konularıyla ilgilenebilir ayrıca hobiniz, çocuklarınızla ilgili şans ve fırsatlarınız var. Öğleden sonra maddi kaynaklarla ilgilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Aile içinde ya da evinizle ilgili olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Öğleden sonra partner, evlilik, ortaklığınızla ilgilenebilirsiniz.

  YAY BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra gündelik hayat işleri, çalışma hayatınız, hayvanınızla ilgilenebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; ev ve ailenizle ilgilenebilirsiniz ve para konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra aşk, flört, eğlence, hobi ya da çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz.

  KOVA BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; yakın çevre, kardeşler, eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. Öğleden sonra aile ve ev hayatınızla ilgilenebilirsiniz.

  BALIK BURCU (2 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklar, para konularıyla ilgilenebilirsiniz ve güzel gelişmeler , fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra yakın çevre, kardeşlerle ilgilenebilir, seyahat edebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz