Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  2 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Şubat 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 2 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  2 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; duygusal olarak huzursuz hissedebilir ve içe çekilebilirsiniz. Duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Karar alırken zorlandığınız bir gün olabilir. Akşam saatlerinde ise; kariyer ve iş hayatınızda hayalleriniz için harekete geçebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, cemiyet ya da topluluklarda kendinizi gösterebildiğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha derinleşebilir, empatik ve duygusal olarak hassas olabilirsiniz. Kararsızlık yaşayabilirsiniz, arkadaşlarınız yönlendirilmesiyle hareket edebilirsiniz. Akşam saatlerinde uzak mesafe seyahat, eğitim gibi konularda hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; iş ve kariyer hayatınızda bugün daha duyarlı ve empatik davranabilirsiniz. Huzursuz hissedebilir, kararlı olmakta güçlük çekebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; maddi kaynaklarınızı değerlendirirken hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz ve daha cesaretle kararlar alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; eğitim, yurtdışı seyahat, hukuk-davalarınızla ilgilenebilirsiniz ama kararsız kalabilir ve dış yönlendirmelere açık bir gündesiniz. Huzursuz hissettiğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde; ilişkinizde daha cesaretli olabilirsiniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İlişkide daha tutkulu olduğunuz bir akşam sizi bekliyor.

  ASLAN BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, yatırım, para konularında çevrenizin yönlendirilmesiyle karar alabilirsiniz, kendiniz karar vermekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise çalışma hayatınızda, gündelik işlerde hayallerinize göre harekete geçebilirsiniz, sezgileriniz sizi yanıltmayacaktır.

  BAŞAK BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; ilişki, evlilik ya da ortaklık konularına yönleniyorsunuz ve oldukça duygusal ve empatik olduğunuz bir gündesiniz. Hassaslaşabilir, duygularınızın karmaşası sizi yorabilir. Akşam saatlerinde; aşk, ilişki ve flörtlerinize cesaretle yaklaştığınız bir akşam geçirebilirsiniz. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak.

  TERAZİ BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; çalışma hayatınızda yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız yada sağlığınızla ilgili daha hassas bir gündesiniz. Duygusal olarak kararsız olabilirsiniz ve başkalarının yönlendirmeleriyle kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ev, aile konularında cesaretle harekete geçebilirsiniz. Sezgi ve duygularınız sizi yanıltmayacak. Sağlık olarak şifalandığınız bir dönemdesiniz ve koruyorsunuz.

  AKREP BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; aşk, flört konusunda romantik ve hassas bir gündesiniz. Çocuklarınızla ilgili daha fedakar ve verici olabilirsiniz. Kendinizi aşka adayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; yakın çevre , iletişim konularında cesaretle harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizin aşkı bu sene sizin olacak. Hiçbir fırsatı kaçırmayın.

  YAY BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; aile, evinizle ilgilendiğiniz ve duygusal olarak hassas olduğunuz bir gündesiniz. Evinizden çıkmak istemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise maddi konularda cesaretle harekete geçebilirsiniz ve sezgileriniz sizi yanıltmayacak.

  OĞLAK BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; yakın çevre, kardeşler, eğitim , medya alanında kendinizi gösteriyorsunuz ama belirsizlik içinde olabilirsiniz, çevrenizin yönlendirmesiyle kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise cesaretle harekete geçebilirsiniz. Duygularınız sizi yanılmayacak.

  KOVA BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; maddi konularda, para konularında bugün bereketli bir gündesiniz ama fazla para harcamalarından uzak durmalısınız ayrıca kandırılmaya açıksınız. Akşam saatlerinde ise maddi konularda cesaretle harekete geçebilirsiniz ve sezgileriniz bu konuda sizi yanıltmayacaktır.

  BALIK BURCU (2 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; kendinizi ortaya koymakta zorlanmadığınız, duygusal olarak kendinizi rahat ettiğiniz bir gündesiniz. Herkese karşı daha duyarlı ve fedakarsınız. Akşam saatlerinde; sosyalleşebilir, güzel zaman geçirebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz