2 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 2 Temmuz 2022 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 2 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün gökyüzünde Merkür Satürn üçgeni kesinleşirken Neptün ile gergin açısı bizleri içsel olarak ikileme itecek bir etki olacaktır. Bugün özellikle derin konulara dalarak, detaylı düşünerek kalıcı kararlar alacağımız bir gündeyiz. İşerimizi daha detaylı ve hatasız yapmak isteyeceğiz ancak ara ara hayallere dalarak bu konsantrasyonu kaybetme riskiniz olacak olan bir günde olacağız. İletişimde ise tartışmalara ve iş anlaşmalarında yanlış anlaşılmalara açık olduğumuz bir gün içeresinde olacağız. Hayal kırıklığı yaratacak, haberler alabileceğimiz bir zaman dilimindeyiz.

KOÇ BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün eğitim konularında net kararlar alarak, uzun soluklu eğitim programına katılmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle kolayca tartışma yaşayabilirsiniz dikkat.

BOĞA BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün maddi kazançlarınız konusunda bazı kararlar alarak hatta bazı anlaşmalar yapabilirsiniz. Kalıcı anlaşmalar yapabileceğiniz zamanlardan geçiyorsunuz.

İKİZLER BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendi fiziksel görüntünüze dair bazı görüşmeler yapabilirsiniz ve net kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Diyete başlamanız için de son derece elverişli bir gün.

YENGEÇ BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün bilinçaltı korkularımızın tetiklenerek kendi kendimize kalarak derin düşüncelere dalarak bazı mantıklı kararlar alma potansiyeliniz olan bir gün geçireceksiniz.

ASLAN BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün arkadaş çevrenizle ilgili bazı kararlar almak isteyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Adeta arkadaş çevrenizi sorgulayarak gerekirse bazı arkadaşlıklarınızın sonlandırılacağı bir gün içerisindesiniz.

BAŞAK BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün kariyer hayatınıza dair net kararlar alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. İş ortamında sorumluluğunuz artabilir ve iş yoğunluğunuz da artabilir.

TERAZİ BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün yüksek öğrenim ve eğitim konularına dair düşünceler içerisine dalacağınız ve net bazı kararlar alacağınız bir gündesiniz.

AKREP BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün kredi çekmek ve miras gibi konulara odaklanacağınız bir gündesiniz. Gün içerisinde mantıklı net kararlar alacağınız ve konuya dair belki de imza atacağınız bir zaman dilimindesiniz.

YAY BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün evlenme teklifi alabilecek okurlarım olabilir. (Bireysel harita burada baz olacaktır). Özellikle eşiniz ve evliliğiniz konusunda düşünerek net kararlar almak isteyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün sağlık konuları gündeminizi meşgul edebilir. Sağlık konularında kendi kendinizi doldurma potansiyeliniz olabilir dikkat. Bazı okurlarımın evcil hayvan almak noktasında kararlar alacağınız bir gündesiniz.

KOVA BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün partnerle gelecek konularını ve hatta ciddiyeti sorguladığınız bir gündesiniz. Hatta bugün partnerle gelecek konularını konuşmak isteyebilirsiniz ancak duyacağınız cevaplar pek hoşunuza gitmeyebilir.

BALIK BURCU (2 TEMMUZ 2022) *

Bugün ev ve aile konuları gündeminizi meşgul edecektir. Hatta bazılarınız ev değiştirmek için kontrat dahi imzalayacak olan okurlarım olacaktır. Bu kontrat uzun süreli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here