Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  20 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 20 Ağustos cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter 20 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  20 Ağustos günlük burç

  20 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, sabah saatlerinde işlerinize odaklanamama durumları olabilir. Öğleden sonra daha sıkı bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Sosyal çevrenizle konuşurken biraz melankoli havası takılabilirsiniz. Bunu dağıtma adına eviniz için dekorasyon eşyaları inceleyin, nerelerde neler değiştirebilirim diye araştırmalar yapın, Keyif verecektir.

  BOĞA BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, kariyer konularında marjinal fikirler üretebilirsiniz. Bir anda işe bakış açınız değişebilir, keyifle yönelmeniz gereken alanı keşfedebilirsiniz. Bilinçaltınız fazla çalışıyor şu sıralar aniden gelecek olan öfke patlamalarını tutmanızda fayda var. Zararı siz çıkabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, yurtdışı konularınız var ise bugün daha çok belirginleştiğini görebilirsiniz. Eğitim konularında endişeleriniz olabilir. Biraz endişelerden kurtulup doğru araştırmalar yaparak doğru adımlar atabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün gündeminiz biraz maddi konulara kayacak. Belki ödemeniz gereken borçlar, krediler varsa onlarla ilgili hatırlatmalar yapılabilir. Bu yüzden fevri davranışlar sergileyebilirsiniz. Sakinliğe odaklanın çözüm sizde.

  ASLAN BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkilerinize bugünlerde biraz soğuk bakabilirsiniz. Ancak geçici etki olacağını düşünürsek ilerleyen günler size daha olumlu, daha verimli şartları oluşturacaktır. Bu yüzden olayları kafanızda büyütmeyin.

  BAŞAK BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, bugünlerde bünyeniz biraz hassas olabilir. Hem bedenen hem de ruhen kendinizi yormayın. Ortaklı paralarla alakalı gündeminizde aniden gelişmeler olabilir. Gözünüzü dört açın.

  TERAZİ BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, dış görünüşünüzle alakalı birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde eğer dengeyi sağlayabilirseniz birilerine yardım ederken kendinizi bulabilirsiniz.

  AKREP BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, iş hayatınızda otoriter figürlerle alakalı gelişmeler yaşarken bu durumları biraz abartabilirsiniz. Biraz aile konularını gündeminize alarak bu tutumdan uzaklaşabilir, sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, bugünlerde iş hayatınızla alakalı gündeminize ani durumlar eşlik edebilir. Şans oyunlarından yara alabilirsiniz. Toplumdaki duruşunuz ile alakalı yeni kararlar gündeminizde.

  OĞLAK BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi kaynaklarınız ve yatırımlarınız ile ilgili gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Birikimlerinizi hesaplayarak kendinize planlamalar yapabilirsiniz. Olayları abartmadan önünüzdeki seçenekleri değerlendirin.

  KOVA BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizle alakalı bazen endişe duyabileceğiniz bir gün. Olayları fazlasıyla abarttığınızı kendiniz de fark edebilirsiniz. Sakin kalın güzel günler yakın.

  BALIK BURCU (20 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, iç dünyanız fazlaca hareketli. Kendinize karşı soğuk, eleştirel olmanız söz konusu. Biraz anda kalıp sakinliğin tadını çıkarmanız size iyi gelecektir. Maddi durumlarınız biraz da olsa iyileşme aşamasında.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....