Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  20 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 20 Aralık pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  20 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  20 Aralık günlük burç

  20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, ailevi gündemlerinizin yoğun olabileceği bir hafta başlıyor. Biraz telaşlı olabilirsiniz. Konuşmalarınızda tutarsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Taşınma,tadilat işleri gündeme gelebilir, ebeveynlerinizle konuşurken gergin olabilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, iletişiminiz aktif bir haftaya başlıyorsunuz. Aniden haberler alabilir, kendinizde değişimler yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle alakalı gelişmeler söz konusu. İletişim dilinize dikkat etmenizde fayda var.

  İKİZLER BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, maddi durumunuz ve yatırımlarınızla alakalı gelişmelerin olacağı bir hafta. Yeni adımlar atmak, birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Maaşınızla ilgili otoriter figürlerle görüşmeler söz konusu olabilir.

  YENGEÇ BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, kendiniz için değişimlerin olabileceği bir hafta. Sağlığınıza odaklanabilir, spora yazılabilirsiniz. İletişiminizi düzenleyebilir, olaylara daha pozitif yaklaşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, bilinçaltı konularınız için girişimlerde bulunabilirsiniz. Meditasyon yapabilir, danışmanlıklara yönelebilirsiniz. İş çevrenizden haberler gelebilir, biraz iniş,çıkış yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, sosyal olarak aktif olacağınız bir hafta. Arkadaşlarla birlikte hareket edebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Organizasyonlar gündeme gelebilir.

  TERAZİ BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, mesleğinizde aktif bir haftaya başlıyorsunuz. Otoriter figürlerin desteğini almak isteyebilirsiniz. Ailevi konularda bazı anlaşmazlıklar görülebilir. Dilinize dikkat etmenizde fayda var.

  AKREP BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, hayata bakışınızı değiştirmek isteyebilir, bu hafta gündeminizi felsefi yönünüze çevirebilirsiniz. Bolca araştırmalar yapabilir, uzak seyahatleri gündeminize alabilirsiniz.

  YAY BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, mali tablonuz için girişimlerde bulunacağınız bir hafta başlıyor. Ortaklaşa maddi durumlar, krediler, borçlar ortaya çözüm üretmeniz için çıkabilir. Yatırımlarınız kontrol edebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkilerinizde aktif bir haftaya başlıyorsunuz. Evliliğiniz, ortaklığınız, davalarınız gündeme gelebilir, vaktinizin çoğunu bu konularla geçirmek isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, haftaya iş hayatınızda yoğun bir tempoyla başlayabilirsiniz. Gündelik rutinlerinizle ilgili adımlar atabilir, iş çevrenizdekilerle tam bir takım çalışması yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (20 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, özel hayatınızdaki gündemleriniz yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Sevdiğinizle, flörtünüzle ya da çocuklarınızla daha çok vakit geçirmek isteyebilir, tatil planlarını gündeminize alabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz