Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Ekim Koç Burcunda Dolunay! Hangi burçlar nasıl etkilenecek?

  20 Ekim Koç Burcunda Dolunay! Hangi burçlar nasıl etkilenecek?

  -

  20 Ekim’de yaşanacak Koç Burcu Dolunayı adeta bir ‘’Ateş Topu’’! Peki, bu ne anlama geliyor? Burçları neler bekliyor? Etkileri ne olacak? Karma Astrolog Elif Bozkurter 20 Ekim Koç burcunda dolunay ve detaylarını anlatıyor…

  20 EKİM KOÇ BURCUNDA DOLUNAY VE ETKİLERİ

  20 Ekim Dolunay’ı kendinizi yenilemek isteyeceğiniz gökyüzündeki ateş enerjisinin de bedeninize yansıdığı enerjisi çok yüksek bir Dolunay olacak. Dolunay’ın odak noktası bireysel hayatınız, ilişki ve ortaklıklarınız olacak. Koç burcu bencilliğinden sıyrılarak Terazi burcu fedakarlığına geçtiğiniz an da ilişkiniz şifalanacaktır. Ancak Koç inadı ve aceleciliği size çocukça hatalar yaptırıp kaybetmenize sebebiyet verebilir. O yüzden enerjiyi içe değil dışa çalıştırın kendinizi spora verin, kavgacı yönünüzü bastırmak için dövüş sporu yapın enerjinizi atın. Aksi takdirde patlamaya hazır bir volkan gibi olup bir çuval inciri berbat edebilirsiniz.

  BU DOLUNAYIN MOTTOSU: SAKİN VE KENDİ HALİNİZDE KALIN

  20 Ekim Koç Burcunda DolunayPlütona T-Kare ve Güneş Plüton karesinin aktif olduğu Dolunayın Mottosu; hep sakin ve kendi halinizde kalmak olmalı.

  Ayrıca kollektif de yönetimsel bazı problemlere işaret ediyor. Dünya liderleri ile ilgili olumsuz haberler gündeme gelebilir. Maden ocaklarında, volkanik patlamalar olabilir veya sönmüş bir volkanik dağ aktive olabilir.

  Ülkemiz de ise sosyal alanlarda, dernekler ve vakıflar ile ilgili bir dönüşüm süreci başlayabilir. Sanatçılar ve eğlence sektörü ile de ilgili gündem yaratacak haberler gelebilir.

  - Advertisement -

  KOÇ DOLUNAYINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Dolunaydan Koçlar, Oğlaklar, Yengeçler ve Teraziler gergin enerjiyi en çok etkiyi alacak olan burçlar olurken Yaylar, Aslanlar, Kovalar ve İkizler Dolunayın şanslıları olacak. Diğer burçlar ise, haritanın bütününe göre değerlendirilebilir genel olarak olumlu ve olumsuz olanlar bu burçlar diğerleri daha olağan seyirin de olacaktır.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz