Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  20 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 20 Eylül pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 20 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  20 Eylül günlük burç

  20 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, dolunay öncesi sezgilerinizin fazla arttığı bir dönem. Bilinçaltınız oldukça aktif. Bazı korkularınızı istemsizce harekete geçirebilirsiniz. Rahatlamanız gerekiyor. Meditasyon yapın, dua edin kendinizi şifalandırın. Sağlık önemli.

  BOĞA BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, geleceğe yönelik beklentilerinizin arttığı bir gün. Bazı şeyleri keşfetmeniz için gerekli mesajları alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden aldığınız teklifleri geri çevirebilirsiniz. Yalnızlık ihtiyacı doğabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, meslek ve kariyer hayatınızda duygusal olarak etkilenebileceğiniz bir gün. Karşınızdaki kişilerin hareketleriyle ruh haliniz değişebilir. İdealist davranmayı bugün ihmal etmeyin. Kararlarınızı ona göre verin ve adımlarınızı ona göre atın.

  YENGEÇ BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, yabancı kültürlere, uzak seyahatleri düşündüğünüz zaman dilimleri. Bazılarınız hayal gücünü kullanarak araştırmalar içinde kaybolabilir. Eğitim hayatınızda kararladığınız gibi ilerleyin. Etki altında kalmamaya çalışın.

  ASLAN BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi konuları ortaya çıktığı yavaş yavaş kararların alındığı bir gün. Bazı korkularınızla istemsizce yüzleşebilirsiniz. Miras, borç gibi durumlarınızı gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

  BAŞAK BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, ikili ilişkilerinizin etkisi altında kalabileceğiniz bir gün. Hukuksal süreçlerde dikkatli olmalısınız. Bazılarınız düşmanlarıyla yüzleşmeler yaşama aşamasına gelmiş olabilir. İmza konuları gündemde. Belki de bazılarınız evlenme kararı alıyor.

  TERAZİ BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, sağlığınız, bunun nedenleriyle alakalı gündeminiz olabilir. Günlük rutin işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla alakalı bazı konularda etkilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, çocuklarınız, flörtünüz bazılarınızın da hobileri gündemde. Moralinizin bu olaylara istinaden değişim gösterebilir. Fazla etkilenmemeye çalışın. Yeni kararlar gündeminizde. Bazı gerçekler ortaya çıkabilir.

  YAY BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, ailevi gündemleriniz ön planda hane halkında bazı değişimler görülebilir. Bazılarınız evden taşınmak isteyebilir, bunun için araştırmalar yapabilir. Ailenizle yapacağınız konuşmalarda duyacağınız cevaplar sizi tatmin etmeyebilir.

  OĞLAK BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, yakın çevrenizle gelsin dedikodular, kısa kısa seyahatler. Fazlaca etki altında kalabilirsiniz. Kararlarınızı kendiniz vermeye çalışın. Sezgileriniz oldukça güçlü.

  KOVA BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, maddi durumlar gündemde. Aldığınız maaş, birikimleriniz artık nasıl dengede olmalı gibi sorular sorabilirsiniz kendinize. Bazı tehlikeli yatırımlardan uzak durun. Gerçeği sezemeyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (20 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, kendinizle alakalı tatminsiz olduğunuz konular varsa onlar için girişimde bulunma zamanı. Manevi yönden biraz sıkışmış hissedebilirsiniz. Kendinizi artık keşfetmeye ne dersiniz?

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz