Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  20 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 20 Mart 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 20 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Koç; ikili ilişkilerinizde, iş hayatınızda ya da güç sahibi kişilerin manipülasyonlarına maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklarınız, borç, ödemelerle ilgilenebilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; kendinizi ifade edebilir ve daha güçlü enerjik olabilirsiniz. Fiziksel sağlığınız daha iyi olacaktır.

  BOĞA BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Boğa; çalışma hayatınız, gündelik işlerle uğraştığınız bir günde olabilirsiniz ama sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; ilişki, ortaklık ya da evliliğinizle ilgilenebilirsiniz.

  - Advertisement -

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınız belirgin olarak ortaya çıkar ayrıca psikolojik sorunlarınız da ortaya çıkacağı için bunu düzeltmek için fırsattır.

  İKİZLER BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili İkizler; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgileniyorsunuz ama manipülasyona maruz kalabilirsiniz ve maddi kaynaklarınızı kullanmanız için baskı görebilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; gündelik işler, evcil hayvanlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; sosyalleştiğiniz ve sosyal alanda kendinizi cesaretle ortaya koyabilirsiniz. Topluluk, dernekler, sosyal çevrenizle ilgili olumlu ve güzel bir süreç yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; ailenizle ve sevdiklerinize vakit ayırdığınız bir gündesiniz ama partner yada ortağınızın duygusal baskı ve manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; aşk, flört, çocuk ya da hobinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; kariyer hayatınızda daha aktif ve ben dediğiniz , kendinizi daha çok ortaya koyabildiğiniz bir sürece gireceksiniz.

  ASLAN BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Aslan; yakın çevre, kardeşlerle zaman geçirmek için güzel bir gündesiniz. Ama iletişimde takıntılı davranabilirsiniz ve sözlü manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; ailenizle zaman geçirebilir, evinizle de ilgilenebilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; eğitim, hukuk, uzak mesafe seyahatleriniz bu dönemde aktifleşebilir ve uzak akrabalarla ilişkileriniz daha yoğun gerçekleşebilir. Bu konularda daha cesaretli ve girişimci olursunuz.

  BAŞAK BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklarınız, harcamalarınız bugün artabilir ve baskı-manipülasyondan dolayı içsel olarak paranızı harcamaya yönelebilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; yakın çevre, kardeşler, iletişim konularına daha çok odaklanabilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; maddi kaynaklarınız, borçlar, ödemelerle ilgili durumlar daha aktifleşebilir. Ama bu dönemde dikkat etmelisiniz ani harcamalarınız artabilir ama bir taraftan da gelirinizde rahatlama da gerçekleşebilir.

  TERAZİ BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Terazi; kendinizle ilgilendiğiniz ve çevrenizi beslemek istediğiniz bir gündesiniz. Beslemek derken bunu karşılıksız daha çok sevgiyle yapabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklarınız, ürettiklerinizle ilgilenebilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; ilişki, evlilik, ortaklık konuları daha belirgin olarak hayatınızda ön plana çıkacaktır.

  AKREP BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Akrep; içe çekildiğiniz ve yalnız kalarak kendinize zaman ayırmak istediğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizin baskısına maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; artık kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz, duygusal olarak kendinizi dışarıya daha çok göstermek ve sosyalleşmek isteyebilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; sağlık, evcil hayvanlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Baş ağrılarınız, ateş, kanama gibi rahatsızlıklar yaşanabilir. Çalışma hayatınız ve yanınızda çalışanlar belirgin olarak ortaya çıkmaya başlar.

  YAY BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Yay; sosyalleşerek, arkadaşlarınıza zaman ayırarak güzel bir gün geçirebilirsiniz ama maddi kaynaklarınızla ilgili baskı ve manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; içe çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak ve meditasyon için güzel zamanlardır.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili konular belirgin olarak hayatınızda zuhur edebilir. Bu konularda daha atak ve girişimci davranabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (20MART 2022)

  Sevgili Oğlak; iş hayatınız, kariyerinizle ilgilendiğiniz bir gün ama manipülasyona maruz kalabilirsiniz ya da siz insanları manipüle edebilirsiniz, güç sizde unutmayın. . Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; sosyal çevrenizle vakit geçirebilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; aile ve ev hayatınız daha çok ön plana çıkacaktır. Aile içinde kendinizi daha çok ortaya çıkarabilir ben de buradayım diyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Kova; seyahat, eğitim, uzak akrabalar, eğitmenler, hukuk alanıyla ilgilendiğiniz bir gün ama gizli düşmanların manipülasyonuna açıksınız ve dikkat etmelisiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; kariyer ve iş hayatınıza odaklanabilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca;  yakın çevre, kardeşler, eğitim konularınız hayatınızda daha belirgin olarak ortaya çıkacaktır. Bol bol seyahat edebilirsiniz.

  BALIK BURCU (20 MART 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklarınız, borçlarla ilgilenebilirsiniz ve sosyal çevrenizin, dernek ya da topluluklarda güç sahiplerinin manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz. Ay’ın 18:44’te akrep burcuna geçmesiyle; eğitim, yurt dışı, seyahatler, hukuk alanıyla ilgilenebilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca;  maddi kaynaklarınız, para, ürettiklerinizle ilgili konular daha belirgin ortaya çıkacaktır ve bu konularda gelirinizde olumlu gelişmeler gerçekleşebilir çünkü daha girişimci ve atak davranabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz