Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  20 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 20 Ocak 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 20 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  20 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI * *

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; aşk, flört konularında harekete geçmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Güneşin kova burcu etkisiyle bir ay boyunca; sosyal hayatınız, dernekler, organizasyonlar belirgin olarak ön plana çıkmaya başlıyor.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; gündelik işler, evcil hayvanınız, sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (19 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; güne ev ve ailenizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca; kariyer hayatınız ön planda olacaktır.

  - Advertisement -

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; aşk, flört, hobi ya da çocuklarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili ikizler; güne eğitim, kardeşler, kısa mesafe seyahatlerle başlıyorsunuz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca; eğitim, yurtdışı konuları, uzak mesafe seyahatler, dava-hukuk, uzak akraba konuları ön plana çıkacaktır.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; ev ve ailenizle ilgilenebilirsiniz ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; güne maddi kaynaklar, para konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca; finans, yatırım, borçlar, kredi, ameliyatlar, spiritüel konular ön plana çıkacak.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; eğitim, kardeşler, medya, iletişim konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan;  güne kendinizle ilgilenerek, kendinizi ortaya koyarak ve ön plana çıkarak başlıyorsunuz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca; ilişki, evlilik, ortaklık konuları hareketlenecektir.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; para, maddi kaynaklar, ürettiklerinizle ilgilenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; güne içe çekilerek, kendinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Psikolojik olarak duygularınızı dışarıya yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik işler ve sağlık konuları ön plana çıkacaktır. Bu dönemde hayvanlara yardım etmek, beslenme düzenini oturtmak, gündelik hayatınızı sistemli hale getirmek için kullanabilirsiniz.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; kendinizle ilgilenebilir, fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; iletişim, medya , eğitim konularında aktif olduğunuz bir süreçtesiniz ve duygularınız bugün sizi yanıltmıyor, sosyal çevrenizdeki kadınlardan destek de görebilirsiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; aşk, flört, çocuk ya da hobi konularında hayatınız bir ay boyunca hareketleniyor ve güzel gelişmeler kapınızda olacak.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; içe çekilebilirsiniz, kendinize zaman ayırmak, meditasyon yapmak, kendinizi şımartmak için güzel bir akşam sizi bekliyor olacak.

  AKREP BURCU (20 OCAK 2022)

   

  Sevgili Akrep; maddi kaynaklar ve harcamalarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; aile ve ev hayatınız 1 ay boyunca ön plana çıkmaya başlayacak. Aile içinde bazı sorunlar yaşanabilir.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Güzel bir akşam sizi bekliyor olacak.

  YAY BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; mücadele ettiğiniz ve hareketli olduğunuz bir gündesiniz bugün ise hukuk, eğitim konularında mücadeleniz boşa çıkmayacak. Güneşin kova burcu etkisiyle 1 ay boyunca yakın çevre, kardeşler, kısa mesafe seyahatler ve iletişim konuları hayatınızda ön plana çıkacaktır.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; kariyer ve iş hayatınıza odaklanabilir ve çok çalışabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; maddi konularda ve yatırımlardan kazançlı çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle 1 ay boyunca; maddi kaynaklarınız, para, ürettikleriniz ön plana çıkacak.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; seyahat, eğitim, yurtdışı konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  KOVA BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Kovalar; sevgiliniz, eşiniz ya da ortağınızla uyum içinde harekete geçebileceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz bir gündesiniz. Güneş Kova burcu etkisiyle 1 ay boyunca; ön plana çıkacaksınız ve kendinizi çok daha iyi ifade edebileceksiniz, fiziksel değişim kararı da alabilirsiniz.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; para, maddi kaynaklarınızla ilgilenebilirsiniz.

  BALIK BURCU (20 OCAK 2022)

  Sevgili Balıklar;  çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ön planda ve kariyer hayatınızda mücadele etmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Güneşin kova burcu etkisiyle 1 ay boyunca; bilinçaltınız aydınlanıyor, rüyalarınız belirginleşebilir,  gizli düşmanlarınız açığa çıkabilir. Hastanelere bu süreçte daha çok gitmek zorunda kalabilirsiniz.

  Ay 11:15’ten 17:01’ e kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken yapılanlar sonuçsuz kalır ve sanki evrende kaybolur bundan dolayı 17:01’e kadar işlerinizi tamamlamak, boş işlerle uğraşmak için iyidir. 17:01’den sonra; evlilik, ilişki ya da ortağınızla vakit geçirebilirsiniz. Güzel bir akşam sizi bekliyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz