Diğer
  Ana SayfaHaberYengeç Burcu'nda gerçekleşecek Yeni Ay! Etkileri ne olacak?

  Yengeç Burcu’nda gerçekleşecek Yeni Ay! Etkileri ne olacak?

  -

  Yengeç Burcu’nun 28 derecesinde gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın anın yükseleninde Kova Burcu olacak ve Yeni Ay 6. evde gerçekleşecek. Peki, Yeni Ay saat kaçta? Yeni Ay’da bizi neler bekliyor? Nelere dikkat etmeliyiz? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  YENGEÇ BURCU’NDA YENİ AY NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?

  Yeni Ay 20 Temmuz Pazartesi günü saat 20:32′de gerçekleşecek.

  YENİ AY’IN ETKİLERİ NE OLACAK?

  Tepe noktası ise Akrep Burcu olacağından değişim rüzgarlarının esmeye başladığını net olarak hissedeceğiz. Tutulma anında ağır gezegenelerin (Jüpiter, Satürn ve Plüton) Mars’a kare yapacak ki bu kazaların, patlamaların ve yangınların tetikleneceğini gösteriyor. Ve aynı zamanda savaş sesleri duyulmaya başlıyor! Esas film 10 Eylül itibariyle vizyona girecek bunlar sadece fragman diyebilirim. Bunun yanı sıra Mars, Yeni Ay ve Merkürü de kareliyeceğinden dolayı iletişimsel problemler ve kavgalar yaşanabilir dikkatli olun!

  Sağlık konuları, sağlık personeli, belediyeler, ve belediye başkanları ile ilgili spekülatif haberler belki de kamuya mal olmuş birisinin hastalandığını duyabiliriz.

  ‘BU ETKİLER 3 AĞUSTOS’A KADAR HİSSEDİLEBİLİR’

  Özellikle bu etkiler 3 Ağustos’a kadar hissedilebilir. Anın haritasında Satürn ve Yeni Ay partil yani (aynı ve son derecelerde) olduğu için toplumsal olarak üzerimizde baskı hissedebilir ve gene dünyadaki farklı ülkelerde halk isyan noktasına getirecek bazı olaylar ve protestolar yaşanabilir.

  - Advertisement -

  gerçekleşecek Yeni AyÖzellikle Satürn’ün 12. evde olması sıkışma ve tıkanıklık hissini Jüpiter’in de büyütme gücüyle çok fazla hissettirecektir.

  Bunun yanı sıra Yeni Ay, Güney Ay Düğümü Yay’a 150 derece açı yapacağından adalet sistemi yüksek öğrenim sistemi ile ilgili ani değişiklikler ve yeni bir takım uygulamalar yapılacağı gündem konusu olabilir.

  Teknoloji ve havacılık sektörü ile ilgili yeni adımlar atılabilir ve maalesef hava yolları ile can sıkıcı haberler olabilir.

  ‘GÜNDEMİMİZ EKONOMİK KRİZ OLACAK’

  Ülkemizin 2. evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay artık gündemimizin tamamen ekonomik kriz olduğunu ve yılın ikinci yarısı daha öncede belirttiğim gibi bir çok büyük şirketin mali problemlerini konuşacağımız bir dönem başlayacak. Bunun yanı sıra hepimizin tanıdığı bir siyasetçinin vefat veya ameliyat haberini duyabiliriz.

  ‘ZOR BİR SÜREÇ BAŞLIYOR’

  Yeni Ay, yeni umutlarla şifalanırken zor bir sürecin başladığını ancak doğru kararlar alıp, uyguladığımız takdirde 2021’de, özellikle de 2023 itibariyle mükafatlarını fazla fazla alanacığınızı söyleyebilirim.

  Unutmayın “Rüzgar eken, Fırtına biçer!” O yüzden sakin olarak kararlarınızı mantık süzgecinden geçirerek adım atın.

  Yeni Ay açıları olumlu olduğundan yeni kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz özellikle ev değiştirmek veya almak için uygun bir zaman dilimine giriyoruz ona göre planınızı yapabilirsiniz.

  YENİ AYIN BURÇLARA ETKİLERİ 

  • Koçlar ve Yükselen Koç; ev aile taşınma ile ilgili bir süreç.
  • Boğa ve Yükselen Boğa; kardeşler ve eğitim ile ilgili bir süreç.
  • İkizler ve Yükselen İkizler; maddi kaynaklar ve maddi kaynakların yönetimi ilgili olaylar
  • Yengeç ve Yükselen Yengeçler; sizlerin 1.evinizde gerçekleşen Yeni Ay üzerinizde baskı hissetsenizde yeniliklerin başlayacağı bir süreç.
  • Aslan ve Yükselen Aslanlar; ruhen biraz sıkışacağınız hastane olaylarınızın olabileceği ancak hareketleneceğiniz bir süreç.
  • Başak ve Yükselen Başaklar; sosyalleşeceğiz sosyal ortamlarda sıkça vakit geçireceğiniz bir zaman dilimi.
  • Terazi ve Yükselen Teraziler; iş yaşamınızda ve aile hayatınızda yeni bir dönem başlayacak.
  • Akrep ve Yükselen Akrepler; mahkemeden haber bekleyenler için olumlu haberler alacağı ve uzak yola gitmek isteyenlerin yolunun açıldığı bir süreç.
  • Yay ve Yükselen Yay; beklediğiniz bir para, borç, prim veya nafaka ödemeleri gündeme gelebilir ayrıca sarmak istediğiniz yaralarınızı saracak kendinizi güçlü hissedeceksiniz.
  • Oğlak ve Yükselen Oğlaklar; ortaklık ve evlilik ile ilgili konularda can sıkıcı olaylar yaşayabilir yeni kararlar alabilirsiniz.
  • Kova ve Yükselen Kovalar; günlük işleriniz ve koşuşturmalarınızın artacağı bir süreç ancak şifalanacağınız ama genede sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir zaman.
  • Balık ve Yükselen Balıklar; çocuklarınızın hayatıyla ilgili yeni kararlar alacağınız bir süreç bekar olanlar içinde yeni bir aşk kapıda olabilir.

  Tüm hayallerinizin gerçekleşeceği yeni umutların yeşerdiği harika bir Yeni Ay döngüsü geçirmenizi diliyorum…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz