20 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Temmuz 2022 Çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 20 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün itibariyle iletişim dilimiz biraz daha kendimizi ortaya koyar nitelikte olabilir. Fikirlerimizi karşı tarafa iletirken egolu ve fikirlerimizi dayatmaktan kaçınmak son derece önemli olacaktır. İletişimin hareketlendiği zamanlar olurken, gün boyu ikili ilişkilerde sorunları konuşarak çözüme ulaştırmak için uygun bir gün olacak. Ancak hemen belirtmeliyim akşam 17:18 ile 21:23 saatleri arasında ay boşlukta olacağından bu konuşmayı bu zaman diliminin dışındaki bir zamanda gerçekleştirmeniz sonuç almanız adına önemli olacaktır.

KOÇ BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün özellikle devlet kurumlarına olan borçlarınızı ödeme konusunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Öğlen saatlerinde bir arkadaşınızdan maddi destek göreceksiniz.

BOĞA BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün evli olan boğalar için biraz zor bir gün. Eşiniz ile olan problemlerinizi konuşarak ve empati kurarak çözmelisiniz. Akşam saatlerinde yakın arkadaşlarınız ile dertleşmek ve dışarıda vakit geçirmek size iyi gelebilir.

İKİZLER BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün oldukça sakin ve sıradan bir gün geçireceksiniz. Günlük rutin işlerinize aynen devam. Akşama doğru ufak tefek sağlık sorunlarınız olabilir ancak endişe etmenizi gerektirecek bir durum yok.

YENGEÇ BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Sevgili yengeçler için bugün oldukça keyifli geçecektir. Özellikle bekar olanlar için yepyeni aşk fırsatları kapınızı çalabilir. Evli ya da ilişkisi olan yengeçler ise uzun bir yurtdışı seyahati planlayabilir.

ASLAN BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Aileniz ile ilgili birtakım kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu kararları tek başınıza almanız doğru olmayacaktır. Bugün ev ya da gayrimenkul üzerine bir yatırım yapmak isteyebilir ve bunla ilgili adım atabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün Bir süredir aklınızda olan bir eğitim ya da kurs hakkında girişimde bulunabilirsiniz. Gün içinde komşularınızla ufak tefek gerginlik yaşama ihtimaliniz var.

TERAZİ BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün maddi konular gündeminiz olacaktır. Alacaklarınız, borçlarınız ya da bir mülk alım satımı. Gün içinde kısa mesafeli yolculuklar, git geller yapabilirsiniz.

AKREP BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün daha ziyade fiziksel görünümünüz için zaman ayıracaksınız. Saç, manikür, pedikür veya lazer, botoks gibi. Bugün etrafınıza yaydığınız pozitif enerji ile ilgi odağı olacaksınız.

YAY BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün biraz içinize kapanık olabilirsiniz. Gelecek kaygılarınız sizi gergin bir ruh haline sokuyor. Mümkün mertebe dışarıda vakit geçirin ve arkadaşlarınızla olun. İş hayatınız ise oldukça stabil.

OĞLAK BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün sosyal hayatınız normalden daha hareketli olacaktır. Yeni arkadaşlar hayatınıza girebilir. Maddi açıdan biraz zorlansanız da üstesinden geleceksiniz.

KOVA BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün kariyeriniz adına endişeleneceğiniz birtakım gelişmeler olabilir. Kendinize koyduğunuz hedeflerden uzaklaşmak sizi rahatsız ediyor. Sakin kalıp mantıklı karar vermek zorundasınız.

BALIK BURCU (20 TEMMUZ 2022) *

Bugün biraz sıkıntılı geçirebilirsiniz. Mahkeme konuları, borçlar canınızı sıkabilir. Gün içinde ya ortağınızdan ya da biriyle yaptığınız ortaklaşa işten gelecek para sizi bir nebze rahatlatabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here