Ana Sayfa Burçlar ve Astroloji 2020 Dolunay ve Ay Tutulması ritüelleri! Ay tutulmasında ne yapılır?

2020 Dolunay ve Ay Tutulması ritüelleri! Ay tutulmasında ne yapılır?

Büyük gün geldi çattı! Haziran ayının en önemli göksel olaylarından ilki olan ‘Ay Tutulması’ bugün saat 22:12 itibariyle 15 derece Yay Burcu’nda gerçekleşecek. Peki, dolunay ritüeli nasıl yapılır? Ay Tutulması ritüeli nasıl yapılır? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji anlatıyor.

DOLUNAY RİTÜELİ (AY TUTULMASI) NASIL YAPILIR? *

Ay ışığını görebileceğiniz bir yerde olabilirsiniz. Ancak olmazsa da, temizleyip güzelce havalandırdığınız odanızda sessiz bir ortam sağlayarak sevdiğiniz, sakin bir müziği açabilirsiniz.

Biraz sakinleşerek başlayın. On dakika kadar sessizce oturun ve nefesinizi dinleyin. Kısa bir süre nefes alığ verişinizde konsantre olarak oturmanız daha meditatif, daha farkındalıklı bir halde olmanıza yardımcı olacaktır. 

Beyaz bir kağıt ve bir kalem alın. Bir önceki dolunaydan bu yana hayatınızda olup bitenleri düşünün. Artık hayatınızda olmasını istemediğiniz veya şifalandırmak istediğiniz şeyleri gözden geçirin. Sonra yavaşça bunları kağıdınıza yazın. Artık kurtulmak istediklerinizi, sizi yorduğunu veya üzdüğünü düşündüğünüz ne varsa, bir bir sıralayın. 

Negatif enerjileri ve olumsuzlukları hayatınızdan uzaklaştırmaya niyet edin. 

Kağıdı yakın ve küllerini lavobaya dökün ama imkanınız varsa denize atın ve olumsuzluklardan kurtulduğunuzu tekrar edin.

Suyun arındırıcı özelliğinden dolayı ılık bir duş almak ve enerji temizlenmesi için duş esnasında suyunuza sirke damlatarak yıkanmak iyi gelecektir. 

Herkesin ve bütününün hayrına olmasını dilerim.

2020 YILI TUTULMA TARİHLERİ * *

  • 10 Ocak Ay Tutulması (20 derece Yengeç burcu)
  • 5 Haziran Ay Tutulması (15 derece Yay burcu)
  • 21 Haziran Güneş Tutulması (0 derece Yengeç burcu)
  • 5 Temmuz Ay Tutulması (13 derece Oğlak burcu)
  • 30 Kasım Ay Tutulması (8 derece İkizler burcu)
  • 14 Aralık Güneş Tutulması (23 derece Yay burcu)

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here