Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2021'de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu

  2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu

  -

  2021 yılında Boğa burcunu neler bekliyor? Evlilik, aşk, para üçgeninde Boğa burçları gülecek mi? İş ve eğitim hayatları nasıl olacak? Karma Astrolog Elif Bozkurter Boğa Burcu 2021 yorumu ile bu sene yaşanacakları anlatıyor…

  2021’DE BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

  Satürn kova burcunda ve 10. Evinizde olacak. Kariyer ve toplumsal statünüz ile ilgili 20 yıllık döngünüz başladı. Kariyerinize odaklanacağınız ve sorumluluklar ile karşılaşacağınız bir yıl içinde olacaksınız. Girişimler içinde olduysanız zorlamaz. Satürn kariyerine odaklan veya toplumsal statünüzde belki evlilik ile ilgili kararlar almak için sizi sınava tabi tutacak. Mücadele edeceksiniz. Üstleriniz veya patronlarınız ile olan ilişkide zorlanmalara yaşayabilirsiniz. Üzülmeyin Jüpiter de orada olacağı için size sans verecek ve destekleyecek.

  2021 BOĞA BURCU PARA, KARİYER, İŞ VE EĞİTİM

  26 Ocak civarı önemli girişimlerde konusunda size tavsiyem biraz dikkatli olmanız sosyal veya yakın çevre ile girilecek işlerde kandırılma ihtimali devrede olacak. 4 Mart’tan sonra parasal konularınız hızlanabilir. Özellikle eğitim konusunda şanslı olduğunuz bir dönem olacak.

  Ve tekrar 26 Mayıs,10 Haziran, tarihlerinde parasal anlamda hızlı gelişmeler mevcut.

  2021 yılı size büyük başarı vaad ederken sizi hem riskli hem de zorlu sınavlara çekecek. Yıl boyunca beklemediğiniz kadar büyük başarılar sizi bekliyor. Mart ,Nisan, kısmen Haziran, Ağustos ortası ve Eylül ayları alım satım bakımından güzel zamanlar.

  - Advertisement -

  2021 BOĞA BURCU VE SAĞLIK

  Ocak, Şubat, Temmuz ve Kasım ayları ise riskli zamanlar lütfen dikkatli olun. Uranüs sizi mevcut yaşantı tarzı ve kişilik bakımından değişime zorlayacak. Büyümek istiyorsanız kabuğunuzu kırmanız, değişen yenilenen şartlara göre kendinizi yenilemeniz gerekli. İşe girmek isteyen Boğa burçları için Ocak, Şubat, Mayıs, Temmuz arası gayet iyi. 2021 yılında sağlığınız diğer zamanlara göre daha hassas olacak. Mevsim değişikliğine bağlı gribal enfeksiyonlar yaşanacağı gibi, kemik ve diş problemleriniz de olabilir.

  Sağlık hakkında dikkat etmelisiniz. İhmal ettiğiniz ve ertelediğiniz bir ameliyatınız var ise lütfen ihmal etmeyin.

  2021 BOĞA BURCU AŞK VE EVLİLİK

  Evlilik veya ailevi ilişkinizde sıkıntı ya da problem var ise Satürn bir kendine bak diyecek. Satürn canınızı sıkmak için değil sizi yapılandırmak için yanınızda olacak. Güç, dayanıklılık ve sabır konusunda iyileşme ve düzelmeler var. Uranüs ve Satürn kare açılarını yaşayacağımız bir dönem zorlanacak olsanız dahi lütfen üzerine gidin kazanan siz olacaksınız.

  14 Mayıs – 28 Temmuz 2021 tarihlerinde Jüpiter Balık burcunda. Sizin ise 11. Evinizde yer alacak. Çok keyifli, sosyal çevre ilişkileriniz yeni arkadaşlıklar, dernek vakıf ile ilgili görevler alabilirsiniz.

  Ay düğümleri ise İkizler – Yay aksında gerçekleşecek ve siz Boğa burçlarının 2 ve 8. Ev konuları gündeminizi meşgul edecek. Güneş tutulmaları da bu evlerde yaşanacağı için maddi konular ve ortaklı işler gündeminiz olabilir. Ailevi maddi konular, ortaklı işlerde bazı gündemler söz konusu olabilir.

  Merkür;

  • 30 Ocak-21 Şubat Kova burcunda Retro
  • 30 Mayıs-16 Haziran İkizler burcunda Retro
  • 27 Eylül-18 Ekim Terazi burcunda Retro

  Bu 3 ay önemli tarihler lütfen unutmayın. İkili ilişkilerde sınanma kırılganlık olabilir. Bu dönemlerde birileri hayatınızdan çıkabilir. Ex aşklar geri dönebilir. Bu tarihlerde yeni başlangıçlar ve büyük hareketler yapmıyorsunuz.

  Venüs;

  19 Aralık 2021- 29 ocak 2022 tarihine kadar Retro hareket yaptığı 40 gün boyunca tüm ilişkileriniz tekrar ele alma zamanı. Venüs retrosunda yapmamanız gerekenler ;

  • Yeni bir ilişkiye başlamayın,
  • Eski partnere dönüş yapmayın,
  • Finansal anlamda yeni bir yapılandırmaya girmeyin,
  • Dış görünüşünüzde değişim yapmayın,
  • Yeni bir iş açıp riske girmeyin.

  Boğalar değişimi sevmez. Burcunuzda yer alan Uranüs sizi değişime zorlayacak ve sizin için güzel gelişmeler yaşanacak. Değişimi sevin.

  Sevgiler sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz