Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2021'de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu

  2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu

  -

  2021 yılında Yengeç burcunu neler bekliyor? Evlilik, aşk, para üçgeninde Yengeç burçları gülecek mi? 2021 Yengeç burcu değişimleri ne olacak? İş ve eğitim hayatları nasıl olacak? Karma Astrolog Elif Bozkurter Yengeç Burcu 2021 yorumu ile bu sene yaşanacakları anlatıyor…

  2021 YILINDA YENGEÇ BURÇLARINI NELER BEKLİYOR?

  Sevgili Yengeçler 2021 yılında Satürn Kova burcuna sizin 8. Evinize giriş yapacak. Hayatınızda köklü değişimler tetiklenecek Satürn sınav gezegenidir. 8. Evde bilinçaltı, korkularımız travmalarımız, sağlığımız ölüm ve benzeri konular yer alır. Öncelikle içsel dönüşümün yaşanacağı bir yıl sizi bekliyor. Yüzleşemediğiniz ne var ise yüzleşmelisiniz. Eksik yönlerinizi tamamlamalısınız. Cesaret edilmeyen, üzerine gidilmeyen konular gündeminiz olmaya başlayacak. Satürn burada kriz yaratmak için değil, güçlenmeniz için sizi zorlayacak. Harekete geç değiş dönüş diyecek ve krizler ile nasıl baş ediyorsunuz bunları anlatacak size.

  2021 YENGEÇ BURCU – PARA

  Siz dayanıklı ve herkesten de güçlü olan bir yapıdasınız. O naifliğiniz duygusallığınızı bir kenara bırakıp değişip, korkularınız ile yüzleşin diyor. 2021 yılı sizin maddi konuları tekrardan yapılandırma yılı olacak. Bir borç, kredi veya vergi ile uğraşabilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz durum ödeyemeyeceğiniz borçların altına girmeyin. Dikkatli adımlar attığınız takdirde bu konuda güzel şanslar elde edecek ve önünüzü net bir şekilde görebileceksiniz.

  Ağustos 2021’e kadar Satürn-Uranüs kareleri yaşayacağız. Uranüs Boğa burcunda ilerliyor olacak. Satürn düzen demek ise Uranüs anilik anlamındadır. Aniliklerle düzeni yıkma durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Burada destek size Jüpiter den gelecek. Satürn maddi konularda sizi zorlarken Jüpiter sizin yanınızda olacak ve finansal kaynak anlamında sizi destekleyecek. Sürpriz finanasal kaynaklara ulaşabilirsiniz. Ortaklı işler ticaret için güzel bir yıl ve değerlendirmelisiniz.

  30 Ocak -19 Şubat tarihleri arasında bir borcun altına girmemeye özen gösterin.

  - Advertisement -

  2021 yılı sizin sağlık ve iş konularına dikkat etmeniz gereken bir yıl niteliğinde Mayıs, Haziran, Kasım ve Aralık aylarında iş alanlarınızda düzenlemeler yapabilirsiniz.

  YENGEÇLERİN İÇSEL DÖNÜŞÜM YILI

  Astroloji ye ilgi duyabilirsiniz, Gizli ilimler manevi konular gündeminiz olabilir. İçsel dönüşüm yılı olacak ve dönüştükçe mutlu olduğunuzu göreceksiniz.

  20 Ocak civarı sosyal çevrenizde önemli fırsatlar gelebilir. 17 Şubat,15 Haziran tarihlerinde sosyal çevreniz ile birlikte yapacağınız ortaklı işlerde, parasal konularda daha dikkatli olmalısınız. 27 Haziran sonrasında maddi konularda güzel gelişmeler yaşayacağınız 3 haftalık bir döngü var Altın, Döviz gibi konuları değerlendirin. Borçlarınız var ise bu yıl borçlarınızı temizleme zamanı olabilir.

  2021 yengeç burcuGelelim Jüpiter’in Balık burcunda olduğu güzel zamanlara. 14 Mayıs – 28 Temmuz arasında 9. Evinizde olacak ve hayata bakış açınızı değiştirecek. Manevi konular, iyimserlik, dünya görüşünüz ve hayat felsefeniz ön plana çıkacak. Yurtdışı bağlantılı işler, seyahat eğitim konuları olabilir. Yayıncılık ile uğraşanlar için çok güzel zamanlar. Blok açmak, yeni bir Instagram hesabı veya işinizi internet üzerinden takip etmek gibi güzel zamanlar.

  2021 yılı birçok yengeç burçları için ev sahibi olma imkanı sunacak.

  Ay düğümlerine bakacak olursak. İkizler yay aksında siz yengeçlerin 6 ve 12. Evlerinde meydana gelecek. Ay ve Güneş tutulmalar da bu evlerde yaşanacak. Yeni işler yeni fırsatlar var.

  YENGEÇLER SAĞLIĞINIZA DİKKAT EDİN!

  Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir zaman dilimi. Uyku, spor kötü alışkanlıklardan kurtulma zamanı. Bilinçaltınız ile yüzleşme zamanı, korkularınız ile yüzleşme zamanı.

  2002 yılına bir dönün bakalım. Aynı döngüleri o vakitte yaşamıştınız.

  Merkür;

  • 30 Ocak-21 Şubat Kova burcunda Retro
  • 30 Mayıs-16 Haziran İkizler burcunda Retro
  • 27 Eylül-18 Ekim Terazi burcunda Retro

  Bu 3 ay önemli tarihler lütfen unutmayın. İkili ilişkilerde sınanma kırılganlık olabilir. Bu dönemlerde birileri hayatınızdan çıkabilir. Ex aşklar geri dönebilir. Bu tarihlerde yeni başlangıçlar ve büyük hareketler yapmıyorsunuz.

  Venüs;

  19 Aralık 2021- 29 Ocak 2022 tarihine kadar Retro hareket yaptığı 40 gün boyunca tüm ilişkileriniz tekrar ele alma zamanı. Venüs Retro da  yapmamanız gerekenler ;

  • Yeni bir ilişkiye başlamayın,
  • Eski partnere dönüş yapmayın,
  • Finansal anlamda yeni bir yapılandırmaya girmeyin,
  • Dış görünüşünüzde değişim yapmayın,
  • Yeni bir iş açıp riske girmeyin.

  Sevgiler sevgili Yengeçler ve Yükselen Yengeçler.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz