Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Eylül Balık burcunda Dolunay! Burçlara etkileri ve bizi bekleyenler...

  21 Eylül Balık burcunda Dolunay! Burçlara etkileri ve bizi bekleyenler…

  -

  21 Eylül’de Balık Burcunda Scheat Sabit Yıldızı ile kavuşumda olan bir Dolunay gerçekleşecek! Peki, Balık burcunda dolunay etkileri ne olacak? Bizleri neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter anlatıyor…

  21 EYLÜL BALIK BURCUNDA DOLUNAY VE ETKİLERİ

  Scheat Sabit Yıldızı doğası gereği sert olduğundan ve Mars’a ani kaza açısı verdiğinden özellikle denizlerde oluşabilecek kazalara, boğulmalara veya sel felaketine sebebiyet verebilir. Özellikle deniz ulaşımına çok dikkat etmek gerekir. Dolunay su burcunda olduğundan, Venüs ve Neptün ile su üçgeni oluşturduğundan dolayı mistik yönünüzün ortaya çıkacağı spiritüel bir dolunay döngüsü geçireceğiz.

  MESAJCI RÜYALAR GÖREBİLİRSİNİZ

  balık burcunda dolunayMesajcı rüyalar görebilir özellikle ilişkilerinizle ilgili iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Ülkemizin ise 10.evinde gerçekleşecek olan Dolunay Ay Düğümlerine kare olduğundan, yönetimsel olarak biraz zorlanılacağını, devlet büyüklerinden birinin rahatsızlanabileceğini işaret ediyor.

  EĞLENCE SEKTÖRÜ CANLANABİLİR

  Bu Dolunay itibariyle sanatsal bir alan da başarı kazanabilir ve daha önce Kovid nedeniyle kısıtlanmış olan sanatsal aktiviteler ve eğlence sektörü canlanabilir.

  BALIK BURCUNDA DOLUNAY VE BURÇLARA ETKİLERİ

  Dolunaydan en gergin etkiyi Balık, İkizler, Başak, Yay burçları alırken olumlu etkiyi ise Boğa, Oğlak, Akrep ve Yengeç burçları alacaklardır.

  - Advertisement -

  Kovalar ve Koçlar ani beklenmedik olaylarla karşılaşırken Aslanlar ve Teraziler sakinliğini koruyacak!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz