Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  21 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 21 Eylül salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 21 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  21 Eylül günlük burç

  21 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, dolunay sizleri ruhsal anlamda dinginliğe itiyor olacak. Bazı korkularınızla, bilinçaltınızla yüzleşmeler yaşayarak artık almanız gereken kararları görebilirsiniz. İnzivaya çekilebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili gelişmeler de olabilir. Unutmayın her daim siz kurtarıcı olamazsınız. Rüyalarınıza özellikle bu süreçte dikkat etmelisiniz. Mesaj içerikli olabilir. Yoga, meditasyon, ibadetlerle ruhunuzu dinginleştirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, özel hayatınız ve sosyal çevrenizde artık olaylara bakışınız değişiyor. Umutlarınıza ve hayallerinizi aktifleştirmek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz fazlaca güçlü. Bazı anlaşmazlıklar yüzünden uzaklaşma hissiyatına kapılabilirsiniz. Gerçekleri görmeye çalışın ve alacağınız kararları da ona göre uygulayın. Organizasyonlar, belki de yardım kampanyalarına katılım sizlere iyi gelebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, iş ve aile hayatınız arasında kalmış hissedebilirsiniz ve bu konuda artık bir karar alma aşamasında olabilirsiniz. Sizin için ne önemli, neler yapabilirsiniz sezgilerinizi dinleyerek farkına varabilirsiniz. Kariyeriniz için özellikle bir adım atmak istiyorsanız mantık çerçevesinde değerlendirmeniz gerekiyor. Beklentilerinizi gerçeklikle bağdaştırın.

  YENGEÇ BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, inançlarınıza, hayat vizyonunuza önem verdiğiniz bir dolunay. İnançlarınızla alakalı birtakım gelişmeler yaşamanız olası. Bu konularda araştırmalar yapabilir, eğitimlere katılabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konularınızda artık karar verme aşamasındasınız lütfen gerçekleri görerek adımınızı atın. Seyahatlere dikkat edin, hukuki süreçlerinizle alakalı gelişmeleri görmezden gelmeyin. Yakın çevreniz ve eşin akrabaları da gündemde.

  ASLAN BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi ve manevi konularınızın ortaya çıkabileceği bir dolunay. Özellikle ortaklı gelirlerinizle alakalı birtakım kararlar vermek isteyebilirsiniz. Bütünü görmeye çalışmanız gerekiyor. Manevi yönden bir kararsızlık yaşayabilme durumunuz olabilir. Sezgilerinizi kullanmayı denemelisiniz. Okült konulara ilginiz artabilir, bu konulara yönelip araştırmalar yaparken kendinizi bulabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, ikili ilişkilerinizde, iş ortaklığı ya da evliyseniz evlilik hayatınızda sezgilerinizi kullanarak bazı adımlar atmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Doğru gitmeyen bir durum varsa bunda gerçekleri görmeye çalışarak kararlarınızı vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde sisli olayların ardında kaybolabilir sonrasında verdiğiniz karardan memnun kalmayabilirsiniz. Genel sağlığınız için de bağışıklığınıza dikkat etmenizi öneriyorum.

  TERAZİ BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, sağlığınız ve iş çevrenizle alakalı artık netleşme süreci içindesiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte yaşanılan bazı durumlar sizi biraz sarsmış olabilir bu yüzden de o çevreden uzaklaşmak istemiş olabilirsiniz. Ruhunuzu dinginleştirerek bu durumdan uzaklaşabilir, kendiniz için güzel adımlar atabilirsiniz. Ruhunuzu geliştirin meditasyon yapın, duanızı edin. Sonrasında küllerinizden doğmak için fırsatlarınız olacak.

  AKREP BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal çevreniz ve aşk hayatınızda oluşan gündemleriniz mevcut. Bazılarınız aşkı sonuna kadar yaşamak isterken bazılarınızdan da ayrılık haberleri gelebilir. Fazla eğlenceli yaklaşacaksınız olaylara. Hobilerinizle alakalı yenilikler deneyimlemek istiyor olabilirsiniz. Belki de bazı şans oyunları dikkatinizi çekiyor olabilir ancak gerçeklerle ilerlemek sizin harınıza olacaktır. Yardım kampanyalarına dahil olmak sizlere iyi gelecektir.

  YAY BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, ailevi gündemleriniz oluşabilir bunun yanı sıra meslek hayatınız da bu duruma dahil olabilir. Ebeveynlerle alakalı düzgün gitmeyen durumlar varsa bunlara ilişkin bir karar alabilir ve olaylara yaklaşımınızı daha ılımlı hale getirerek en azından ilişkileri toparlayabilirsiniz. Sizden saklanan durumlarla yüzleşirken biraz da olsa sezgilerinizi dinlemeniz gerekiyor. Belki daha önce siz bunu fark etmiştiniz. Çocukluk travmalarınızla artık yüzleşip onları artık kapatmanız gerekiyor.

  OĞLAK BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, zihniniz fazlaca aktif. Olaylardan kopmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle alakalı gelişen süreçlerinizi doğru yönetmek sizlerin elinde. İletişiminizin arttığı ve gerçeklerle yüzleşirken doğru kararlar aldığınızdan emin olun. Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Bazı araştırmalar yaparak bu döngüyü kendiniz kıracaksınız. Güvenin ve yola devam edin.

  KOVA BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, yatırımlarınız ve öz değerinizle alakalı kararlar sizleri bekliyor. Kendiniz için neler yapabilirsiniz? Sezgilerinize güveniyor olmanız aldanmayacağınız anlamına gelmiyor. Gerçek bir adım atmak istiyorsanız öncelikle kıymetinizi bilmeli ve ona istinaden bu yolda yürümelisiniz. Kazançlarınızla alakalı gelişmeler için derin araştırmalar içerisine girebilirsiniz. Bazılarınızın hayatında eğitim gündemleri söz konusu olabilir.

  BALIK BURCU (21 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay sizleri göz önüne getirecek. Sağlığınız sezgileriniz, dış görünüşünüz için ilham perileri tepenizde dolaşıyor. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve mistik bir hava yaratıyor olabilir. İkili ilişkilerinizde görmek istediğiniz tarafı seçin. Gerçeklikten uzaklaşmayın. Bazılarının aşk hayatında bir hikaye yazılırken diğerleri de iş ortaklıkları konusundaki kararlara odaklanabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz