21 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 21 Mart 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 21 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Koç; maddi kaynaklarınız, harcamalarınızla ilgili ani sorunlar ve ani para kayıpları yaşayabilirsiniz. Ayrıca hastalıklarınız varsa dikkat etmelisiniz ve bugün belirti gösteren rahatsızlıklarınızı ihmal etmemelisiniz. Manevi açıdan, dua, dilek meditasyonla ilgili çok şanslı bir gündesiniz. Bugün kendiniz için özel bir alan ayırın sevgili koçlar. Hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

BOĞA BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Boğa; ilişki, evlilik ya da ortaklık yapınızla ilgili bugün sorunlar yaşanabilir tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca kariyer hayatınızda tartışmalar ve krizler yaşanabilir. Sosyal çevrenizden gelebilecek şans ve fırsatları ise kaçırmayın. Arkadaş, topluluk, derneklerde sizi şifalandıracak haberler alabilirsiniz. Ayrıca bugün dilek dilemeyi unutmayın.

İKİZLER BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili İkizler; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Dava-hukuk, eğitim, seyahatlerde sorunlara dikkat etmelisiniz, kazaya açıksınız. Sağlık olarak üreme bölgesi sorunları yaşanabilir. Psikolojik bazı korkularınız fiziksel sorunlara yol açabilir.

YENGEÇ BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Yengeç; aşk, ilişki, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili sorunlar yaşanabilir. Bugün şüpheci ve takıntılı duygularınız konusunda yanılabilirsiniz.  Yurt dışı, eğitim, dava konularıyla ilgili ise olumlu gelişmeler yaşayabilir, güzel haberler alabilirsiniz.

ASLAN BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Aslan; ev, aile konularıyla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Şüpheci ve takıntılı davranışlarınız ilişkilerinizde sorunlar çıkarabilir. Ayrıca maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir sözleşme ya da anlaşma imzalarsanız bu sizin için güzel sonuçlar doğurabilir.

BAŞAK BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Başak; kardeşler, iletişim, eğitim, yakın çevrenizle ilgili bugün sorunlar yaşanabilir. Özellikle de çalışma hayatınızda çok çalıştığınız ve emek sarf ettiğiniz bir dönemdesiniz ve iletişime bugün dikkat etmelisiniz. Evlilik, ilişki ya da ortaklığınızla ilgili ise güzel bir gündesiniz. Bu konularda güzel haberler alabilirsiniz. Dilek dilemeyi unutmayın.

TERAZİ BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Terazi; maddi kaynaklarla ilglenebilir, para kayıpları yaşayabilirsiniz. Çocuklar, hobi ya da aşk yüzünden tutarsızca maddi kaynaklarınızı kullanabilirsiniz, dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili ise olumlu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Akrep; kendinizi bugün duygusal olarak ifade ederken fazlaca gergin ve şüpheci davranabilirsiniz. Ayrıca ev- aile yaşantınızda tartışmalar yaşanabilir. Aşk, flört konusunda ise şanslısınız, güzel kararlar alabilirsiniz.

YAY BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Yay; bugün duygusal olarak içe çekilebilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Zihinsel ve ruhsal şifalanma için güzel bir gündesiniz. Şüpheci ve takıntılı iletişim tarzınız bugün sorunlara yol açabilir ve tartışma içinde kalabilirsiniz. Kardeş, yakın akrabalarla ilgili bugün vereceğiniz kararlarda yanılabilirsiniz. Ayrıca ev- aile konusunda ise şanslı bir gündesiniz.

OĞLAK BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Oğlak; arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, topluluk, derneklerde vakit geçirebilirsiniz ama harcamalarınızı abartabilirsiniz, dikkat etmelisiniz. Kardeş, iletişim, medya alanından ise şanslarınız var.

KOVA BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Kova; kariyer ve iş hayatınızda kendinizi güvende hissedemeyebilirsiniz. Tartışmacı ve gergin tavrınız ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise kazançlarınızı arttırabilecek güzel gelişmeler, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

BALIK BURCU (21 MART 2022) *

Sevgili Balık; uzak mesafe seyahat edebilirsiniz ama dikkatli olmalısınız. Ayrıca eğitim, hukuk alanında şüpheci davranışlarınız sorunlar ayol açabilir. Gizli düşmanlarınıza ise dikkat etmelisiniz. Sağlık olarak korunuyorsunuz ayrıca düşünceleriniz, hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir bugün olumlu güzel düşünün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here