21 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 21 Temmuz 2022 Perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 21 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün para konuları odağımız olurken, iştahımızın da önümüzdeki iki gün boyunca son derece açık olacaktır ve dikkatli olmakta fayda var. Para konularına dair bazı kararlar alarak hatta adım atmak isteyebiliriz. Bazı okurlarımın araba alım satımına dair gündemleri de son derece olası görünüyor.

KOÇ BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün maddi anlamda oldukça hareketli ve bereketli bir gün geçirecekseniz. Yatırım yapmak ya da bir işe başlamak adına da güzel bir gün.

BOĞA BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Sevgili boğalar, yeni başlangıçlar için oldukça uygun bir gün. Yeni bir aşk, iş, ev ve yatırım için bugünün kıymetini bilin. Akşam saatleri aileniz ile keyifli vakit geçireceksiniz.

İKİZLER BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün kaygılarınızdan arınmanız ve geleceğe dair planlarınız açısından pozitif bir gün geçireceksiniz. Gizli saklı arkanızdan iş çevirenler de bugün ifşa olabilir.

YENGEÇ BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün sosyal çevreniz ile vakit geçirecek, çeşitli organizasyonlarda yer alacaksınız. Partneriniz ya da eşiniz size bir sürpriz yapabilir.

ASLAN BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün anneniz ya da büyükanneniz ile ilgili bir sağlık sorunu canınızı sıkabilir. İş ve kariyer alanında bazı gelişmeler sizi heyecanlandırsa da sabırlı olmanız ve akışta kalmanız gerekiyor.

BAŞAK BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün yüksek öğrenim ile ilgili siz veya ailenizden biri yurt dışından bir kabul ya da teklif alabilir. Aşk hayatınızdaki monotonluğu aşmak adına birtakım girişimlerde bulunmalısınız.

TERAZİ BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün aksattığınız bir vergi borcu, sigorta pirimi veya herhangi bir borca ait taksit ödemesi canınızı sıkabilir. Gün içinde birtakım sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Akşam saatleri ailenizle güzel vakit geçireceksiniz.

AKREP BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün evli olan akrepler, bugün dilinize ve sinirlerinize her zamankinden fazla sahip çıkın. Gereksiz gerginliklerin sonu pek de hayırlı olmayabilir. Bekar olan akrepler ise yakın arkadaşlarıyla gerginlik yaşayabilir.

YAY BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugünü oldukça sakin ve günlük rutininizde geçireceksiniz. Eğer var ise kiracılarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatleri partneriniz ya da eşinize bir sürpriz yapın.

OĞLAK BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün aşk hayatınız oldukça renkli ve hareketli. Partner ya da eşiniz ile bir tatil planı yapabilirsiniz. Kariyer alanında beklediğiniz haberler sizi biraz geriyor.

KOVA BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün gündeminiz aile konuları olacaktır. Uzun süredir aklınızda olan bir gayrimenkul hakkında olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Akşam saatleri ailenizle vakit geçireceksiniz.

BALIK BURCU (21 TEMMUZ 2022) *

Bugün iletişim dilinize biraz dikkat edin. Özellikle kardeş, kuzen ya da akranlarınız ile her tür gerginliğe açık bir gündesiniz. Akşam saatlerinde bu enerji azalsa da tamamen geçmiş olmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here