Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Ağustos 2021 Mavi Dolunay gerçekleşti? Etkileri ne olacak?

  22 Ağustos 2021 Mavi Dolunay gerçekleşti? Etkileri ne olacak?

  -

  22 Ağustos’ta Kova Burcu’nun 29 derecesinde Dolunay gerçekleşti. Üstelik bu Dolunay, Jüpiter kavuşumlu ve Mavi Dolunay! Peki, 22 Ağustos 2021 mavi dolunay etkileri ne olacak? Karma Astrolog Elif Bozkurter 22 Ağustos 2021 Mavi Dolunay ve etkilerini yorumluyor…

  MAVİ DOLUNAY 2021 NE ZAMAN?

  22 Ağustos saat 15:01’de Kova Burcunun 29 derecesinde Dolunay gerçekleşti.

  22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY ETKİLERİ

  22 Ağustos’ta gerçekleşecek dolunay Kova’nın son derecesinde olduğundan Kova burcu konularının yani özgürlük, teknoloji, havacılık, astroloji konularına vurgu yapıyor! Ayrıca Güneş Regulus sabit yıldızında!

  Kraliyet ile yönetilen ülkelerde bazı olaylarda gündeme gelebileceğini gösteriyor. Ancak bu yönetim ile halk arasında oluşabilecek gerginliği de işaret ediyor olabilir.

  22 Ağustos 2021 Mavi DolunayEĞİTİM

  Ay Düğümlerine yaptığı olumlu açılar ise hem ilkokul ve lise çağı hem de yüksek öğrenim konularında olumlu gelişmeler olacağını gösteriyor ki, okulların kesin olarak açılacağı duyuruldu.

  - Advertisement -

  Gene de belirli bir zamanda Ekim&Kasım aylarında kapanma olasılığı olacağı veya tekrardan düzenleme getirileceği kanısındayım.

  İLİŞKİLER ŞİFALANACAK, DARGINLAR BARIŞACAK

  Ülkemizin ise hukuksal, din ve akademisyenlerle ilgili konularda  şanslı bir döneme geçeceğini vurguluyor! Ağustos ayı bir çok zorluğun yaşandığı ancak ikinci yarısı itibariyle toparlanacağımız bir ay! Özellikle Venüs’ün Terazi burcu seyahati ruhumuzu naifleştirecek, ilişkileri şifalandıracak, dargınları barıştıracak!

  DEPREM

  Sonbaharın konuları ise ekonomik kriz ve Türkiye de dahil bazı ülkelerde olacak olan depremler. Çünkü tüm yıl boyunca Uranüs’ün deprem açıları çok aktif olacak fakat gene de ben Türkiye’de çok şiddetli bir deprem olmayacağı kanısındayım.

  Ülkemizde ise 2020 yılında başlamış olan barolardaki sorunlar ve üniversitelerdeki problemlere bir düzen getirilebilir. Bu sorunlarda çözüm süreci başlayabilir. Yazın son ayı olan Ağustos’un her anını keyifle değerlendirin sevgili okurlar. Çünkü Kasım ve Aralık aylarındaki tutulmalar biraz yorucu olabilir.

  HANGİ BURÇLAR NASIL ETKİLENECEK?

  • Terazi, İkizler, Koç ve Yaylar şanslı burçlar
  • Kova, Aslan, Akrep ve Boğalar gergin
  • Yengeç ve Başaklar beklenmeyeni bekle
  • Balık ve Oğlaklar stabil.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz