Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  22 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Ağustos pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 22 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  22 Ağustos günlük burç

  22 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, Kova burcundaki Dolunay sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, kariyer gelirleriniz konusunda sizlerde artık bir tamamlanma evresinde olduğunuzu işaret ediyor. Umutlarınızı hayallerinizi gözden geçirin belki de göremediğiniz şeyler vardır.

  BOĞA BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, Kova Dolunayı kariyer hayatınız ile ilgili gelişmeleri ön plana çıkaracak. Patronlarla, otoriter figürlerle çatışmamaya özen gösterin. Yeni iş planları gündeminize gelebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, Kova Dolunayı yurtdışı bağlantılı konularda, ithalat-ihracat konularında dikkatli olmanızı söylüyor. Hukuksal bir süreciniz var ise bununla alakalı gelişmelerin de yaşanabilme durumları söz konusu olabilir.

  YENGEÇ BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, Kova Dolunayı finans konularınızı netleştirecek. Belki nafaka, miras, krediler, borç gibi durumlar varsa maddi tablonuzu artık çıkartıp ona göre plan program yapabileceksiniz.

  ASLAN BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, Kova Dolunayı yurtdışı bağlantılı konularda, ithalat-ihracat konularında dikkatli olmanızı söylüyor. Hukuksal bir süreciniz var ise bununla alakalı gelişmelerin de yaşanabilme durumları söz konusu olabilir.

  BAŞAK BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, Kova Dolunayı sağlık konularında artık bir netleşme durumunun olabileceğini vurguluyor. Gözden kaçırdığınız, ihmal ettiğiniz bir süreç var ise gündeminize çözüm üretebilmeniz için gelebilir. Günlük rutin işleri düzenlerken, çalışma arkadaşlarınızla alakalı değişimler söz konusu olabilir. Evcil hayvanlarınızın rutin bakımlarını da ihmal etmeyin.

  TERAZİ BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, Kova Dolunayı da artık aşk hayatınızda, romantik ilişkilerinizde bir netleşme yaşayabileceğinizi söylüyor. Problemleri çözebilir, çocuklarınız var ise onlarla ilgili artık yen bir eğitim hayatı planlayabilirsiniz. Borsa oyunlarına dikkat etmeniz konusunda da uyarmak isterim.

  AKREP BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, Kova Dolunayı artık ev, aile, yuva, ebeveyn konularında bir çözüme gitmenizi işaret ediyor. Arsa, emlak işleri gibi konularda artık netleşme yaşayabilir, aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, Kova Dolunayı sizlerin artık kardeşler, kuzenler, yakın çevrenizle süregelen durumları toparlamanızı işaret ediyor. Belki yeni sözleşmeler gündeme gelebilir iyice okuyup anladıktan sonra imzanızı atabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, dolunay sizleri para mevzularına tekrar çekecek. Artık netleşme dönemi. Yatırımlarınızı düzenleyebilir, harcamalarınızı kontrol edebilir artık yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının.

  KOVA BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, kendi burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay sizleri artık bir karar verme evresine itiyor. Kendinize dikkat etmeniz, ışığınızı parlatmak için mantıklı girişimler yapmanız gerektiğini iletiyor. İmaj değişikliğine gidebilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, Kova Dolunayı madem gündem bu kadar yoğun dercesine sizlerin biraz da olsa inzivaya çekilmesini söylüyor. Zihinsel olarak yorgunluk yaşamanız muhtemel bu yüzden kendinizi rahatlatma adına zaman verin ve cesur adım atabilmek için iç sesinize kulak verin.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz