Diğer
  Ana SayfaHaber22 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  22 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Aralık pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  22 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  22 Aralık günlük burç

  22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, özel hayatınız, sevgiliniz, çocuklarınız ile ilgili gelişmelerin olabileceği bir gün. Baskılar kurabilir ya da yaşanan olaylarda baskı altında kalmış hissedebilirsiniz. Hayata farklı bir açıdan bakmaya çalışın, keyif verecektir.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, aileniz ve otoriter figürlerle gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Evinizle ilgili tadilat, taşınma, alım satımlar gündeminize gelebilir. Sizden büyük kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Temkinli olmakta fayda var.

  İKİZLER BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, iletişiminiz oldukça aktif. İkili ilişkilerinizde kendinizi rahatça ifade edebilirken, uzaktan gelebilecek haberlere biraz canınız sıkılabilir. Yakın çevrenize fevri olmamaya çalışın.

  YENGEÇ BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, yatırımlarınız için girişimlerde bulunurken, ortaklı gelirlerde kısıtlanmış, baskı altında kalmış hissedebilirsiniz. İş çevrenizden desteklerin arttığı bir gün.

  ASLAN BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Kendiniz için istediğiniz adımları atarken, ikili ilişkilerinizde daha ılımlı olmaya çalışmalısınız. Aşk hayatınız canlanıyor.

  BAŞAK BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün biraz daha içe dönük yaşamak, olayları akışta bırakarak izlemek isteyebilirsiniz. İş çevrenizden göreceğiniz baskı sizi gerginliğe itebilir. Ailenizden destekler alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, oldukça sosyal bir gün. Arkadaşlarınızla plan, program yapabilir günü oldukça verimli geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda kısıtlanmaya açık bir gün. Fevri olmayın iletişim dilinizle her şeyi çözebilirsiniz.

  AKREP BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, kariyerinizde kendinizi gösterebileceğiniz bir gün. Yatırımlarınız için verimli adımlar atabilirsiniz. Ancak ailevi konularda biraz baskılanmış hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, hayata başka pencereden bakmak, hayat felsefeniz için güzel araştırmalar yapabileceğiniz bir gün. Yurtdışı konuları gündeminize gelebilir. Yakın çevreden duyacaklarınızla gerilmeler söz konusu olabilir.

  OĞLAK BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ortaklaşa maddi gelirleriniz için çözüm odaklı olacağınız bir gün. Ancak yatırımlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Anlık hareketler istediğiniz gibi sonuç vermeyebilir.

  KOVA BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, ikili ilişkilerinizde bugün kendinizi net ifade edebilirsiniz. Ancak bazı olayları yanlış anlayabilir, kişiler üzerinde baskı oluşturabilirsiniz. Sakin kalın arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, iş hayatınızda verimli bir gün. Ancak bazı durumlar yüzünden baskı altında kalmış hissedebilir, kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz. Otoriter figürlerle konuşmalar yapabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....