Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  22 Ekim günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Ekim cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 22 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  22 Ekim günlük burç

  22 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, birikimleriniz ile ilgili gelişmelerin olduğu bir gün. Düşüncelerinizi ortaya koyabilir, duruma daha objektif yaklaşabilirsiniz. Otoriter figürler ve ikili ilişkilerinizde sabit fikirli olmanız can sıkıcı olabilir.

  BOĞA BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, kendinizle alakalı yapacağınız girişimlerde başka bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Enerjinizi araştırmalara harcayabilir, yeni başlayacağınız spor faaliyetlerinden keyif alabilirsiniz. İş çevrenizde tartışmalardan uzak durmalısınız.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, bilinçaltı konularınızda, sizlerde gizli kalmış olaylarla alakalı gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Enerjinizi ve dikkatinizi yoğunlaştırdığınızda her şeyin çözümlenmeye başladığını fark edebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, sosyal çevrenizden alacağınız haberlerle güzel fikirler üretebilir, ikili ilişkilerinizde olayları toparlama adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortaklıklar için yeni gündemler söz konusu olabilir.

  ASLAN BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, meslek hayatınızda üreteceğiniz fikirlerle iş çevrenizden beğeni alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla daha ılımlı olacağınız bir gün. Fırsatları değerlendirebilirsiniz. İletişiminize biraz dikkat etmelisiniz.

  BAŞAK BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, yurtdışı konularında seyahatler gündeme gelebilir ve bunlarla alakalı araştırmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve çocuklarla alakalı işinizi şansa bırakmamanız daha iyi olabilir. Yatırımlara dikkat.

  TERAZİ BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, mali tablonuzla alakalı yeni girişimlerde bulunabilir, ailenizden desteklendiğinizi görmek ruhunuza iyi gelebilir. Ancak dilinize dikkat etmeli ve kavga durumundan uzak durmalısınız.

  AKREP BURCU (21 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, ikili ilişkilerde iletişiminiz daha ılımlı ve size fayda getirecek durumda olabilir. Yakın çevrenizle güzel planlar yapabilir bugünü değerlendirebilirsiniz.

  YAY BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, iş çevrenizdeki arkadaşlarınızla ekip çalışması yaparak keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Fikirleriniz beğeni toplayabilir. Ayrıca yatırımlarınızı düzenleyerek kalıcı çözümler üretebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, aşk hayatınızda, çocuklarınızla alakalı gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Yeni fikirler üretebilir, aşk hayatınıza da canlılık getirebilirsiniz. Bugün kendinize daha çok güvenebilirsiniz. Enerjiniz yerinde.

  KOVA BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, ailevi konularda gündeminiz artabilir ve güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Geçmişe dair yapacağınız bazı konuşmalara çözüm üretebilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, yakın çevrenizde yapacağınız görüşmeler keyfinizi yerine getirebilir. Yeni fikirlere açık olmanız sosyal çevrenizden olumlu dönüşler yaptırabilir. Bugün arkadaşlarınızla görüşerek güzel günün keyfini çıkarın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz