Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  22 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Eylül çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 22 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  22 Eylül günlük burç

  22 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, ikili ilişkilerinizde bugün ani çıkışlar yapabilir, kararsızlığınızı karşınıza yansıtabilirsiniz. Dengeyi kurmakta fayda var. Bir tepki vermeden önce düşünün. Çünkü uzunca bir süre ilişkileriniz ile ilgili gündemleriniz olacak. Bol şans.

  BOĞA BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, iş arkadaşlarınızla alakalı görüşmelerde yanlış anlaşılmalar yaşama olasılığınız yüksek Tatlı bir dil kullanarak olayların gerçekliğini öğrenmeye çalışın. Telaşa kapılmayın.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla aktif iletişiminiz olabilir. Özel hayatınızdaki kişiyle birlikte eğer yurtdışı konularınız varsa ya da seyahat planı bunları organize edebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, mesleki anlamda gelişmelerin olabileceği bir gün. Ailevi konularda özellikle fevri olmamaya çalışın. Eğer maddi bir konu üzerinde görüşülecekse desteklendiğinizi kendiniz de görebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın çevreniz ve eğitim hayatınızla alakalı gündemleriniz oluşabilir. Olanları yanlış anlayarak biraz tedirgin bir ruh hali olabilir. Sakin kalın gerçeği algılamaya çalışın. İkili ilişkilerinizden destek görebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi konularda yatırım ve birikimlerinize istinaden gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Unuttuğunuz bir borç hatırlatılabilir. Fevri olmadan durumu çözmeye çalışabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gün. Bazı konuşmalar üzerine düşünebilir ve bundan dolayı gergin bir ruh haline bürünebilirsiniz. Sevdiklerinizle, flörtünüzle, çocuklarınızla bugünü değerlendirin. Anlık duygu geçişlerinin sizi üzmesine izin vermeyin.

  AKREP BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, sağlığınızla alakalı bazı durumları büyütmemeye çalışın. İş çevrenizden gelecek olan haberler ya da konuşmalar sizi biraz zorlayabilir. Ailenize odaklanmak en güzeli olacaktır.

  YAY BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, flörtünüz ya da sosyal çevrenizdeki kişilerle yapacağınız konuşmalarda anlık duygu durumunuz oynayabilir. Sakin kalmaya bakın kuzenlerinizle, yakın çevrenizle iletişime geçerek onlarla bir gün planlamak iyi gelecektir,

  OĞLAK BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ebeveynlerinizle yapacağınız görüşmelerde biraz marjinal kalıp yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilirsiniz. Kariyerinizde özellikle maddi yatırımlarınıza dair neler yapabileceğinizi araştırırsanız günü daha keyifli geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, yurtdışı konularında araştırmalarınız varsa ya da eğitiminizle ilgili bir plan yapıyorsanız konuları daha iyi araştırmanızda fayda var. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Bolca haberler, dedikodular duyabileceğiniz bir gün. Hemen inanmayın.

  BALIK BURCU (22 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklaşa mali gelirleriniz için görüşmeler yapabilirsiniz. İlk sizi yorsa da sonrasında alacağınız cevaplar ruhunuza iyi gelebilir. Yatırım ve birikimlerinizi gözden geçireceğiniz bir gün.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....