Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Kasım - 28 Kasım haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  22 Kasım – 28 Kasım haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Haftalık burç yorumları; aşk, para, sağlık, kariyer, iş ve daha fazlası… Burcunuzu bu hafta neler bekliyor? Günlük burç yorumları kadar merak edilen haftalık burç yorumlarını Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor. İşte 22 Kasım – 28 Kasım haftası burcunuzun yaşayacağı değişimler ve sizi bekleyenler…

  haftalık burç yorumları

  22 KASIM – 28 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, bu hafta ev, aile ve yuva gündemleriniz oluşabilir ve iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Anlık tepkilere dikkat. Flörtünüz varsa ilerleyebilir, kalbi boş Koçlar yeni aşklara yelken açabilirsiniz.

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, yakın çevreniz, kuzenleriniz, kardeşleriniz ile iletişiminiz aktifleşebilir. Eğitimleriniz gündeme gelebilir. Telaşlanmalar görülebilir. Ailevi konularda daha rahat olurken, hobilerinize ve aşka vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı borçlar gündeme gelebilir.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili Boğalar, maddi konularınız için yatırım ve birikimlerinizi gözden geçirerek haftaya başlayabilirsiniz. Yakın çevre ve ailenizle aktif zamanlar. Aniden ev ve aileniz için harcalamalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkat.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler, kendiniz için bolca hareket halinde olabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Alacağınız bazı kararlar aniden olabilir. Yatırım ve birikimlerinizi gözden geçirerek, eğitim hayatınızda ve yakın çevrenizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, bu haftaya biraz isteksiz başlayabilirsiniz. İnsanlardan uzaklaşıp, zihninizi dinlendirmek sizlere iyi gelebilir. Danışmanlık almak için değerlendirebilirsiniz. Kendinize vakit ayırarak keyfinizi yerine getirebilir ,imaj değişikliğine gidebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar sosyal çevrenizle aktif olabilir organizasyonlara katılabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.  Ancak biraz yorgun hissedip kendinizi inzivaya çekmek isteyebilirsiniz. Kendinize vakit ayırıp dış görünüşünüze ve spor yapmaya vakit ayırabilirsiniz

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler, bu hafta özellikle meslek hayatınızda ve kariyerinizde aktif olacaksınız. Olaylara Hassas yaklaşabilir, otorite figürleriyle alakalı durumlarda telaşlanabilirsiniz. Sosyal olduğunuz huzurlu bir dönemdesiniz.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, hayata belki de başka pencereden bakmak isteyerek yeni araştırmalar yapabilirsiniz. Yurtdışı konuları, eğitimler karşınıza gelebilir. Meslek hayatınızda aktifleşecek ve öz güveniniz artacak. Maddi konularda sevineceksiniz.

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, ortaklaşa maddi konular borç, kredi, miras gibi gündeminize oturacak. Bu girişimlerde biraz dikkatli olmanız gerekebilir. Yurtdışı ve araştırma konularında keyfiniz yerine gelirken, toplumsal statü ve meslek hayatınızda girişimlerde bulunacaksınız.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkilerinizde, evliliğinizde,ortaklı işlerinizde aktif bir haftaya başlıyorsunuz. Bazı davalar gündeme gelebilir. Ani kararlar verebilirsiniz. Parasal konularınız gündeme gelebilir ve eski mevzular açılabilir.

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, sağlık, gündelik rutin işleriniz ve iş çevrenizle alakalı hızlı kararlar verebilirsiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde aktif olarak keyfinizi yerinize getirebilirsiniz. Hafta sonu maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ve hobilerinizle ilgili aktif bir hafta giriyorsunuz. Ancak bazı konularda gerilebilirsiniz. İş hayatınızda bazı olayları sorgulayabilir ve çevrenizle konuşmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

   

   

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz