Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  22 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Mart 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 22 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Koç; maddi kaynaklarınız, harcama ve ödemelerle ilgili şans ve fırsatlar yakalayabilir, kariyerinizdeki güçlü insanlardan destek görebilirsiniz fakat sosyal çevrenizdeki insanların engellerine dikkat etmelisiniz.

  BOĞA BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Boğa; ilişki, evlilik ya da ortaklığınız la ilgili olumu bir gündesiniz. İş hayatınızdaki otorite figürlerine dikkat etmelisiniz çünkü sorunlar yaşanabilir ve bu sorunlar uzun vadeli sorulara dönüşebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili İkizler; çalışma hayatınız yanınızda çalışanlar ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, kariyer hayatınızda şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ama yurt dışı, eğitim, seyahatlerle ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Yurt dışı, eğitim, hukuk alanında ise korunuyorsunuz. Maddi kaynaklarınıza, ödemelerinize dikkat etmelisiniz yoksa uzun süreli finansal sorun yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Aslan; aile ve ev hayatınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve maddi açıdan güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişki, partner konusunda ise sorunlar yaşanabilir. Dikkat etmelisiniz.

  BAŞAK BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Başak; iletişim, kardeşler, ilişkinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama çalışma hayatınızdaki otorite figürleriyle sorunlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca sağlık sorunlarınız nüksedebilir.

  TERAZİ BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklarınızı geliştirmek için bugün çalışma hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat çocuklar, aşk, flört, hobi konularında ise harcamalarınız artabilir.

  AKREP BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Akrep: aşk, ilişki flörtten yana bugün güzel bir gündesiniz. Ama aile içi sorumluluklarınızdan dolayı engellerle karşılaşabilirsiniz.

  YAY BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Yay; duygusal olarak kendinizi yalnız hissetseniz de aile ve ev konularında şanslarınız var kaçırmayın. Otoriteyle iletişim sorunlarına ise dikkat etmelisiniz.

  OĞLAK BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; sosyal çevre, dernek, cemiyetlerle ilgili olumlu güzel bir gün geçirebilirsiniz fakat maddi kaynaklarınızla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmeyebilir sınırları aşabilirsiniz.

  KOVA BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Kova; kariyer hayatınızdaki fırsatlarınızı değerlendirirseniz maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fakat kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz ve otoriteyle anlaşmazlıklar yaşanabilir.

  BALIK BURCU (22 MART 2022)

  Sevgili Balık; uzak mesafe seyahat, yurt dışı, eğitim, hukuk konularıyla ilgili bugün olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ama gizli otorite düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz ayrıca otoriteyle çatışmamaya çalışın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz