Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  22 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 22 Şubat 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 22 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; otoriteyle anlaşmazlık, iletişim sorunları, maddi kaynaklarınızı geliştirmekle ilgili engeller bugün yaşayabilirsiniz. Ani para çıkışlarına ise dikkat etmelisiniz. Borç verme zamanında değilsiniz. Ayrıca sosyal çevre ve arkadaşlarınızla iletişim sorunları bugün artabilir, tartışmamaya girmemeye çalışın. Şüpheci tavrınız sizi yanıltabilir.

  BOĞA BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; ilişkilerle ilgili ani fevri tutumunuz , partnerle aranızdaki bağların kopmasına sebep olabilir ama sosyal çevrenizden olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün sosyalleşmek size iyi gelecektir. Ayrıca iş hayatınızda otoriteyle iletişim sorunu yaşayabilirsiniz ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, ani sağlık sorunları yaşanabilir ve gündelik hayatınızda problemler yaşayabilirsiniz. Yanınızda çalışanlar ve çalışma hayatınızdaki kadınlarla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Uzak akrabalar, yurt dışı, eğitim, hukuk alanında bugün talihsizlikler yaşanabilir ve yanlış anlaşılmalar çok olabilir. Otoriteden engeller görebilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; Aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili bugün şüpheci tavrınız ve huzursuz haliniz ani sorunlara sebep olabilir. Sosyal çevrenizden insanlar sizi zor durumda bırakabilir dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili destek göremeyebilirsiniz ve yeni bir sözleşme imzalanacaksa bugün üzerinde düşünerek hareket edin yoksa maddi sorunlar yaşanabilir. Uzak akrabalar, yurt dışı seyahatler, eğitim, hukuk konularında ise şanslısınız ve önünüz açık olacak.

  ASLAN BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; ev, aile hayatınızda ani problemler ve duygusal krizlere sebep olan sorunlar yaşanabilir. Kariyer hayatınızdaki tutarsızlık içsel huzurunuzun kaçmasına sebep olabilir bugün duygularınıza dikkat etmelisiniz. İlişki, evlilik ya da ortaklığınızda sorumluluk almak isteseniz de kendinizi güvende hissedemediğiniz ve şüpheci tavrınızdan dolayı anlaşmazlık, ya da ayrılık kararı alınabilir bugün karar vermek için pek uygun bir gün olmayacak. Maddi kaynaklarla ilgili ise olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu sene para konusunda şanslısınız.

  BAŞAK BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; kardeşler, eğitim, yakın çevrenizle bugün ani sorunlar içinde kalabilirsiniz. Fikir ve inanç çatışmaları yaşanabilir. Çalışma hayatınızda otoriteden engeller görebilir, iletişim sorunları yaşanabilir. Ayrıca nereden geldiği belli olmayan eklem, diz, deri, diş problemleri yaşanabilir. Sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekli. Eş ve ortaktan yana ise olumlu gelişmeler var, fırsatlarınızı kaçırmayın.

  TERAZİ BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; bugün ani harcamalar yapabilirsiniz, dürtüsel davranmamaya dikkat etmelisiniz. Çocuklar, flört, hobinizle ilgili de maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ve harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sağlık ve çalışma hayatınızdan ise destek var, bugün çalışma hayatınızda yönelmenizi tavsiye ediyorum.

  AKREP BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; aile ve evinizle ilgili problemler yaşanabilir. Aile büyükleriyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Partner ya da ortağınızla ise ani sorunlar yaşanabilir ve karşı tarafın fevri tutumu sizi şok edebilir, sakin kalmaya çalışın. Aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili ise güzel gelişmeler sizin olacak özellikle; 7 Kasım-17 Kasım doğum akrepler aşk fırsatlarınızı kaçırmayın.

  YAY BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; içe çekilebilir yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Rahatsızlıklarınıza sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz ayrıca kardeşler, yakın çevrenizle iletişim problemleri yaşayabilir, otoriteden engeller görebilirsiniz. Trafikte ise dikkatli olmalısınız. Eğitim hayatınızda ise aksamalar yaşayabilirsiniz. Aile ve evinizde ise bugün huzuru bulabilir, şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğer evinizi değiştirmek, yeni bir eve taşınmak için iyi bir gündesiniz ama sözleşmelere dikkat.

  OĞLAK BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşanabilir, duygularınızı ifade ederken yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Aşk hayatınızda ani sorunlar ve kopmalara ise dikkat etmelisiniz. Harcamalarınızda ise tutumlu olmasınız çünkü artık para konusunda zorlandığınız bir sürece giriyorsunuz.

  KOVA BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; kariyer ve iş hayatınızda bugün soğuk ve ketum tavrınızdan dolayı sorunlar yaşanabilir. Kendinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Aile ve ev hayatınızda ise sorunlar yaşanabilir dikkatli olmalısınız. Maddi kaynaklar ve kazançlarla ilgili ise olumlu gelişmeler ve fırsatlarınız var, bugün şanslı olduğunuz konu iş ve para olacaktır.

  BALIK BURCU (22 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; trafikte kazalara, iletişim sorunlarına bugün dikkat etmelisiniz. Çok tepkisel davranmanız ciddi sorunlara yol açabilir. Hastane, sağlık, hayatınızdaki bir otorite figürünün rahatsızlığı konusunda sorunlar yaşanabilir. Ayrıca psikolojinize dikkat etmeli ve otoriteyle çatışmaya girmemelisiniz. Yurt dışı seyahat, eğitim, hukuk alanında ise önünüz bugün açık, seyahat etmek, yeni bir eğitim almak, bilgide derinleşmek için güzel bir gündesiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz