22 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 22 Temmuz 2022 Cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 22 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün gün boyu duygusal dalgalanmalar yaşayabileceğimiz bir gün geçirebiliriz. Öte yandan geçmiş konularda krizli durumlar ve tartışmalar yaşanması son derece olası bir gün geçirebiliriz. Geçmişi fazlaca kurcalamak ve sürekli pişirip pişirip ortaya koymak ancak sorun çıkarır lütfen bunu unutmayın.

KOÇ BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Uzun süredir aklınızda olan bir ev ile ilgili bugün ya bir gelişme olacak ya da bir adım atacaksınız.  Aile büyüklerinizden özellikle maddi anlamda bir destek olabilir.

BOĞA BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugün kardeş ya da akranınız olan akrabalarınızla yakın mesafe bir yolculuk yapabilirsiniz. Gün sonuna doğru alacağınız bir haber sizi hem şaşırtıp hem de mutlu edecek.

İKİZLER BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Oldukça bereketli bir güne merhaba dediniz. Hem maddi hem de manevi anlamda kazanacağınız bir gün keyfini çıkarın. Akşam saatleri eş ya da partneriniz ile romantik zamanlar geçireceksiniz.

YENGEÇ BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Kendinizi dış dünyaya fazlaca kapamış olmanız etrafınızda endişe yaratıyor. Bir an önce kendinize gelmeniz, biraz çaba göstermeniz lazım.

ASLAN BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugün bilinçaltı korkularınız tetiklenebilir ve kendi içinize kapanabilirsiniz. Gün içinde mümkün mertebe dışarıda vakit geçirmeye çalışın zor da olsa sosyalleşin.

BAŞAK BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugün Sevgili başaklar için cıvıl cıvıl bir gün olacak. Çeşitli sosyal aktiviteler, sürpriz organizasyonlar ile bugünün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

TERAZİ BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugün annenizin sağlığı ile ilgili endişeleriniz sizi fazlası ile geriyor. Gün içinde işiniz, kariyeriniz ve hedefleriniz doğrultusunda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

AKREP BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugün uzun süredir almak istediğiniz bir eğitim için bugün bir adım atacaksınız. Yurtdışı planlarınızda sizi heyecanlandıracak gelişmeler olabilir.

YAY BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugünü oldukça sakin ve günlük rutininizde geçireceksiniz. Eğer var ise kiracılarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatleri partneriniz ya da eşinize bir sürpriz yapın.

OĞLAK BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugün için özellikle vergi, kredi, sigorta gibi birtakım ödemeler sizi biraz zorlayabilir. Eşiniz ya da partnerinizden gelen bir para gün içinde sizi rahatlatacaktır.

KOVA BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Uzun süredir hayalini kurduğunuz evliliğe dair bugün önemli bir gelişme sizi mutlu edecek. Gün içinde iş ya da kişisel anlamda birtakım anlaşmalara ya da sözleşmelere imza atabilirsiniz.

BALIK BURCU (22 TEMMUZ 2022) *

Bugün günlük rutininizin dışına pek çıkmayacaksınız. Evcil hayvan sahibi olan balıklar için gün biraz stresli geçebilir. Akşam vakitleri ufak tefek sağlık problemlerine dikkat.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here