Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  23 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 23 Ekim cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 23 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  23 Ekim günlük burç

  23 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, iletişiminizin yüksek olduğu bir gün olabilir. Yakın çevrenizle güzel vakit geçirebilir, bolca telefonda zaman harcayabilirsiniz. Eğitiminiz gündeme gelebilir, araştırmalara yönelebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, maddi yatırımlarınız, birikimleriniz, maaşınız, gelir gider dengenizle ilgili gündemlerinizin oluşacağı bir hafta sonuna giriş yapıyorsunuz. Harcama şeklinizi düzenleyerek dengenizi kurmayı tercih edebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, kendinizle alakalı yapmak istediğiniz değişimler varsa bugünü değerlendirebilirsiniz. Bu dış görünüşünüz, sağlığınız ya da huylarınızla alakalı olabilir. Araştırmalar yapın keyfini çıkarın.

  YENGEÇ BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, geçmişte sizde saklı kalan durumlarla alakalı bugün girişimlerde bulunabilir, çözüm üretme amaçlı araştırmalar yapabilirsiniz. Danışmanlık almak için bugünü değerlendirebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, sosyal çevrenizde fazlaca aktif olduğunuz bir gün. Organizasyonlara katılabilir, arkadaşlarınızla güzel keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Umutlarınız ve hayallerinize dair yapacağınız girişimler olabilir.

  BAŞAK BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, kariyerinizle alakalı otoriter figürlerle görüşmeler yapabilir, isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Araştırmalar yapıp nasıl ilerleyeceğini keşfetmek size iyi gelebilir.

  TERAZİ BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, hayat felsefeniz ve vizyonunuzla alakalı girişimlerde bulunmak için güzel bir gün. Yurtdışı konuları, eğitimler gündeme gelebilir ve araştırmalarınızı bu yönde değerlendirebilirsiniz. Evli bir Terazi iseniz eşinizin akrabalarıyla alakalı gündemler olabilir.

  AKREP BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, ortaklaşa gelirleriniz önünüze geldiği bir gün. Miras, borç, eşinizin paralarıyla alakalı gelişmeler yaşanabilir, sizler de bu konulara dahil olabilir. Güzel fikir alışverişi gündeme gelebilir. Mali tablonuzu düzenlemeye bakmanız iyi olacaktır.

  YAY BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, ikili ilişkileriniz bugün ön planda. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız, eşiniz ile yapacağınız keyifli gündemleriniz olabilir. Bazı konularda danışmanlık almak isteyebilir ve bununla alakalı girişimlerde bulunabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün günlük rutinlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ya da kendi sağlığınızla alakalı girişimlerde bulunabilirsiniz.

  KOVA BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, aşk hayatınızın aktif olduğu bir gün. Flörtünüz ile vakit geçirebilir, keyifli zaman dilimleri yaşayabilirsiniz. Tatil planları gündeme gelebilir. Çocuklarınızla vakit geçirmek iyi gelecektir.

  BALIK BURCU (23 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, ev, yuva, aile konularınız bugün gündemde olabilir. Bazılarınız taşınma işlerini gerçekleştirirken, bazılarınız da ebeveynleriyle gününü güzelleştirebilir. Güzel sofralar kurup keyfini çıkarabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz