Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Nisan 2020 Boğa Burcu'ndaki Yeni Ay: Bizi neler bekliyor?

  23 Nisan 2020 Boğa Burcu’ndaki Yeni Ay: Bizi neler bekliyor?

  -

  Merakla beklenen Yeni Ay bu kez Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Uranüs’ün de Boğa Burcu’nda olması demek Güneş ve Ay ile kavuşum yaptığı anlamına gelir ki bu da toprak elementi enerjisinin çok vurgulandığı anlamına gelir. Peki Yeni Ay ne zaman gerçekleşecek? Yeni Ay’ın etkisi ne kadar sürecek? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji, sizler için Yeni Ay’ı yorumladı…

  YENİ AY NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?

  23 Nisan Perşembe günü saat 05:25’de 3 derece Boğa Burcu’nda bir Yeni Ay gerçekleşecek.

  YENİ AY ETKİSİ NE KADAR SÜRECEK?

  Bildiğiniz gibi Yeni Aylar yeni başlangıçlar için uygun zamanlardır ve etkisi artı, eksi 3 gün gibi düşünebiliriz yani 20/26 Nisan tarihleri arasında Yeni Ay etkisindeyiz.
  Bu dönemde Boğa Burcunun temsil ettiği konulara yönelebilir veya baskılanabilirsiniz. Örneğin güzel yemekler yapabilir, kişisel bakımlarınızı yapabilir, güzelleşebilir, ev değiştirmek isteyenler yeni arayışlar içine girebilir, gayrimenkulünü alıp satmak isteyenler bu konuyla ilgili girişimlerde bulunabilirler.

  Bu dönem atacağınız adımlar sağlam ve sabit değişmez olabilir çünkü Boğa sabit enerjisiyle yapılacaktır.

  BOĞAZ AĞRILARI VE SES TELLERİ PROBLEMLERİNE DİKKAT!

  - Advertisement -

  Boğaz ağrıları ve ses telleri sorunları oluşabilir dikkatli olalım.

  Kollektifi ilgilendiren tarafı ise Mars ve Satürnle kare açı yaparak halkın huzursuzlanması, kendisini baskı altında hissetmesi ve yönetime baş kaldırma eğiliminde olması anlamına gelir.

  ‘DEPREMLER OLABİLİR’

  Aynı zamanda tabi ki özellikle toprak elementinde olan bu yeni ay döngüsü sürekli belirttiğim gibi ülkemizin çeşitli bölgelerinde özellikle Ege kıyılarında orta ölçekli depremleri tetikleyebilir.

  ‘SERT ETKİLER ALTINDAYIZ’

  Bu hafta gene önemli ve sert etkiler altındayız çünkü başka bir jenerasyon gezegeni olan Plüto 25 Nisan itibariyle Retro hareketine başlayacak. Bildiğiniz gibi her şey Satürn&Plüto kavuşumuyla başlamıştı çünkü 2 kötücül gezegen kavuşmuştu ancak Satürn’ün Temmuza kadar Kova Burcuna geçişiyle bu etki bir nebze olsa da azaldı tekrar Temmuz itibariyle Oğlağa dönmesiyle farklı konular konuşacağız.

  ‘KÖTÜLÜKLERİN AZALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM’

  Plütoya döndüğümüzde, salgın hastalıklar, felaketler, ölümler, krizler hep Plütonun etkileriydi en azından gezegen retro hareketiyle enerjisini tam yansıtamadığından yarattığı kötülüklerin azalacağını düşünüyorum bazen başka bir bakış açısıyla gezegen durağan olduğu için hayat daha zor geçebilir diye düşünülse de Güneşle harika bir açı yaptığı için 21 Mayısa kadar rahat bir nefes alacağız.

  Fakat güneşin İkizler Burcuna geçişiyle işler değişebilir demedi demeyin. Umut dolu Yeni Ay Kapıda, felaketler gezegeni duruluyor artık nefes alma vakti. Şimdiden harika bir Yeni Ay Enerjisi diliyorum.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını temenni ederim…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz