Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  23 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 23 Ocak 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 23 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  23 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Koçlar; ilişkileriniz ya da ortaklığınızda uzlaşma ve uyum gösterdiğiniz bir gündesiniz. Sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Saat 13:42’de Güneş&Merkür kavuşumu; sosyal çevrenizde iletişim çok önemli olacak, söyledikleriniz gerçeğe dönüşebilir. Güzel konuş, güzel düşün. Akşam saatlerinde; ilişki, evliliğinizde duygusal yaralar alabilirsiniz. Sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; Çalışma hayatınızla ilgili kariyerinizi etkileyen güzel gelişmeler yaşanabilir ve iletişimle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız olumlu gelişmeler yaşanabilir. Saat 13:42’de Güneş&Merkür kavuşumu; kariyer hayatınızda düşüncelerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlayabilir. Söyledikleriniz çok önemli olacak. Merkür retrodan dolayı düşüncelerinize ekstra dikkat etmelisiniz. 31 Nisan-11 Mayıs doğumlu boğalar sorunlar yaşayabilirler, güvenlik kaygınıza dikkat edin. Akşam saatlerinde; sağlık problemleri gerçekleşebilir, duygusal ilişkilerde kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; flört, aşk, çocuklarınızla uzak mesafe seyahat-yurtdışı seyahati yapabilir, eğitim alabilirsiniz. Saat 13:42’de Güneş&Merkür kavuşumu ile düşünceleriniz eğitim, yurtdışı seyahat, hukuk konularında gerçeğe dönüşebilir. Güzel düşün, güzel konuş zamanlarına dikkat edin.

  - Advertisement -

  Akşam saatlerinde; aşkta duygusal yaralar alınabilir. Ayrıca harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İlişkide tartışmalara açıksınız, karşı taraf çok gergin olabilir. Sakin kalınması gereken bir gün.

  YENGEÇ BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; ev, ailenizle ilgili yeni kararlar alınabilir ve maddi kaynaklarınız açısından güzel gelişmeler yaşanabilir. Ev alım satım yapacaksanız saat 13:42’ye dikkat edin, düşünceleriniz olumlu olsun, istediğiniz gibi bir ev alma planı yapabilirsiniz ama ev değişikliğini 5 şubattan sonraya bırakmaya çalışın. Sağlığınıza ise çok dikkat edin, kendinizi çok yormamaya çalışın.

  Akşam saatlerinde; aile içinde, kariyer hayatınızda dolayı duygusal yaralar alınabilir. İlişki ya da evlilikte duygusal olarak kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; kısa mesafe seyahat, iletişim, eğitim konularıyla ilgilenerek güne başlıyorsunuz. Eş ya da ortakla geçmiş konularla ilgili uzlaşma sağlayabilirsiniz. Saat 13:27’de Güneş&Merkür kavuşumu ile; evlilik, ortaklık, ilişki konularında sözleriniz ve düşünceleriniz olumlu olsun, gerçeğe dönüşecekler.

  Gün boyu mars 29 derecede olacak;Aşk, ilişki, çocuklar konusunda tartışmalar son raddesinde yaşanabilir dikkatli olun. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz  çalışma hayatı ya da yanınızda çalışan kadınlarla iletişim sorunları yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklar, para konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saat 13:27’de Güneş&Merkür kavuşumu ile; sağlık, çalışma hayatınızla ilgili olumlu düşünün, güzel cümleler kurun ve somutlukta bunların olmasını bekleyin.

  Gün boyu mars 29 derecede olacak; Aile içinde tartışma yaşanabilir, sakin kalmaya çalışın. Akşam saatlerinde, eşin parası, miras, borçlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Ayrıca aşk, flört, çocuklar ya da hobinizle ilgili harcama yapabilirsiniz, ayrıca duygularınızı göstermekte zorlanabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; kendinizle ilgilenerek, insanlara yardım ederek gününüzü geçirebilirsiniz. Aşk, flört, çocuklar ya da hobilerle ilgili duygusal olarak kendinizi doğru ifade edebilirsiniz ve ilişkinizle ilgili geçmiş konuları düzeltebilirsiniz. Saat 13:27’de Güneş&Merkür kavuşumu ile; aşk, flört, çocuk, hobiler, eğlence, tatille ilgili güzel hayaller kurun, güzel düşünün ve güzel olumlu konuşun. Gerçeğe dönüşebilirler.

  Gün boyu mars 29 derecede olacak; İletişim, trafik, eğitim, kardeşlerle tartışma yaşanabilir, sakin kalın ve dikkatli olun. Akşam saatlerinde ilişki ya da ortaklığınızla ilgili sorular olabilir ve bu durum duygusal olarak sizi yorabilir.

  AKREP BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; duygusal olarak içe kapandığınız bir gün geçirebilirsiniz. Aile içi iletişimde güzel kararlar alınabilir, daha önceden konuşulması gerekenler hakkında uzlaşma sağlanabilir. Ev alım, satım, taşınma gibi konular gündeminize gelebilir. Saat 13:27’de Güneş&Merkür kavuşumu ile; hakkında olumlu düşünün, olumlu hayaller kurun ve güzel cümleler kurun.

  Gün boyu mars 29 derecede olacak; harcamalarınızı ise bugün çok artabilir, dürtüsel davranmamaya çalışın. Akşam saatlerinde; sağlık problemler, baş ağrısı , bel bölgesi rahatsızları yaşanabilir, kendinize iyi bakın. Ayrıca iletişimde özellikle ilişki ya da kadınlarla anlaşmazlık yaşanabilir.

  YAY BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; bugün çok yorulabilirsiniz ve sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kendini çok gergin hissedebilirsiniz sakin kalmaya çalışın. Sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebileceğiniz bir gündesiniz. İletişim, eğitim, kardeşler, yakın çevrenizle uzlaşma sağlayabilirsiniz. Saat 13:27’de Güneş&Merkür kavuşumu ile; eğitim, medya, kardeşler, yakın çevrenizle ilgili olumlu düşünün, olumlu hayaller kurun ve ağzınızdan güzel sözler çıksın çünkü gerçeğe dönüşebilirler.

  Akşam saatlerinde; aşk, flörtle ilgili sorunlar yaşanabilir. Harcamalara ise dikkat edin, para kayıpları yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklar, parayla ilgili yeni kararlar alınabilir ve güzel düşünün, güzel olsun.

  Gün boyu mars 29 derecede olacak; bilinçaltınızda ise içsel tartışmalarınız artmış olabilir, gizli eril düşmanlara ise dikkat edin. Tuhaf insanlar karşınıza çıkabilir. Akşam saatlerinde; aile hayatınızdan kaynaklı duygusal sorunlar yaşanabilir. Ayrıca kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; Kendinizi ortaya koymakta zorlanmadığınız ve fiziksel olarak kendinizi daha sağlıklı hissettiğiniz bir gündesiniz. Uzak mesafe seyahat, eğitim, yurtdışı, hukuk alanında iletişimle istediklerinizi elde edebilirsiniz. Özellikle de saat 13:27’de Güneş&Merkür kavuşumu ile; düşünce ve sözleriniz güzel olsun. Hayatınızın her alanında düşünceleriniz gerçeğe dönüşebilir.

  Gün boyu mars 29 derecede olacak; Sosyal çevrenizde tartışmalar yaşanabilir, sakin kalmaya çalışın. Akşam saatlerinde; sevgilinizle iletişim  sorunu yada kardeşlerle sorunlar canınızı sıkabilir.

  BALIK BURCU (23 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; para, yatırım borçlarla ilgili çözümler bulabilir ve rahatlama sağlayabilirsiniz. . Özellikle de saat 13:27’de Güneş&Merkür kavuşumu ile; kendinize özel bir zaman ayırıp dileklerinizi yazabilirsiniz. Meditasyon yapabilirsiniz ve istekleriniz, hayalleriniz olumlu olsun. Gerçeğe dönüşebilirler.

  Gün boyu mars 29 derecede olacak; Kariyer ve iş hayatınızla ilgili tartışma içinde kalınabilir, dikkat edin. Ya da çok çalışmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde; maddi kaynaklar, parayla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Ayrıca sosyal çevrenizden kaynaklı harcamalarınız artabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz