Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  23 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 23 Şubat 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 23 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; maddi kaynaklar, borçlar, ödemelerle ilgili geçmişten gelen konular gündeminize gelebilir. Kariyer hayatınızda ise maddi kaynaklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ve hayallerinizin peşinden koşmak için doğru bir gündesiniz. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle daha mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz ve seyahat, eğitim, yurt dışı konuları, uzak akrabalarınızla ilgilenebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; ilişki, evlilik ya da ortağınızla ilgili geçmiş defterler açılabilir. Özellikle 15-20 Mayıs doğumlu boğa burçları ilişkileriyle ilgili daha şüpheci davranabilir ve güvende hissetmeyebilir. Yurt dışı seyahati, yurt dışı bağlantılı partnerle tanışabilirsiniz ya da geçmişten birileriyle tekrar karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelen destekle hayallerinizin peşinden koşmak için fırsatınız var özellikle de yurt dışı, eğitim, hukuk alanında hayallerinizin peşinden gidin sevgili boğalar. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar, ödemeler, borçlar, eşin ya da ortağın parasıyla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Özellikle 20-25 Nisan doğumlu boğalar; ani harcamalara dikkat etmeliler.

  İKİZLER BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; sağlık, yanınızda çalışanlar, yardımcılarınız, çalışma hayatınızda eski konular gündeminize gelebilir. Eski konuları ise düzeltme şansına sahipsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili hem artış var hem de harcama yapmanız gereken durumlar içinde kalabilirsiniz. Güçlü kararlar almak için olumlu bir gündesiniz özellikle maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu sonuçlar doğuracak adımlarınızı bugün atabilirsiniz ve kariyerinizde hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; partner, evlilik ya da ortağınızla daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız ama 21-28 Mayıs doğumlu ikizler ben-sen dengesinde sorunlar yaşayabilirler.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; aşk, ilişki, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili geçmiş konular önünüze gelebilir. Ayrıca ilişki ya da ortaklığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerle hayallerinizin peşinden gitmek için bugün fırsatlarınızı değerlendirebilirsiniz. Özellikle de yurt dışı, eğitim, seyahatle ilgili güzel kararlar alabilirsiniz ama 21-30 Haziran doğumlu yengeçler tartışma içinde kalabilir. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; sağlık, çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz. 21-25 Haziran doğumlu yengeçler ani gelişen sağlık problemleri yaşayabilirler

  ASLAN BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; ailenizle, evinizle ilgili geçmiş konular gündeminize gelebilir ama bunlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla beraber maddi konularda gelirinizi olumlu etkileyecek kararlar alabilirsiniz. Çok çalıştığınız ve koşturduğunuz bir dönemdesiniz, sağlığınıza da dikkat etmelisiniz ve sağlığınızla ilgili sorunlar varsa şifalanmayı bugün sağlayabilirsiniz. . Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Daha olumlu ve iyi hissedeceksiniz.

  BAŞAK BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; kardeşler, yakın çevre, eğitim ve seyahatlerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk, ilişki, hobi ya da flörtünüzle ilgili hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz ve hayallerinizin gerçeğe dönüşeceğine şahit olabilirsiniz. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; ev, ailenizle ilgilenmeye başlıyorsunuz ama aile içinde problemler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler gündeminize gelebilir, özellikle de ev, gayrimenkul işiyle uğraşıyorsanız istediğiniz olabilir. Ayrıca ev aile hayatınızdaki sorunlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sağlık, çalışma hayatınızda hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; yakın çevre, seyahatler, iletişim-medya, eğitim, kardeşle ilgilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; güne kendinizle ilgilenerek başlıyorsunuz ve duygularda iniş çıkış çok fazla olabilir. İletişim, eğitim, kardeş, yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, eğitim, iletişim-medya alanlarından hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz. Aşk ve flört konusunda da şanslısınız, hayallerinizin aşkıyla karşılaşmaya hazır olun. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar, para konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  YAY BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; duygusal olarak içe kapandığınız ve huzursuz hissettiğiniz bir güne başlıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ama hayallerinizin peşinden koşabilir, hayallerinizin evine sahip olabilirsiniz. Aile kurmak istiyorsanız hayallerinizin ailesine de ulaşabilirsiniz. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; duygusal olarak daha iyi hissetmeye ve duygularınızı dışarıya yansıtmaya başlıyorsunuz. Daha anaç ve dışa dönük olmaya başlıyorsunuz.

  OĞLAK BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; sosyalleştiğiniz, sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olduğunuz bir güne uyanıyorsunuz. Topluluk, dernek, cemiyetler, medya alanında kendinizi gösterebilirsiniz. Eğitim, medya, iletişim, kardeşler, yakın çevrenizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir, hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz ama yalnız kalsanız da içten içe huzurlu ve mutlusunuz. Meditasyon yapmak için güzel bir akşam sizi bekliyor.

  KOVA BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; güne kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlıyorsunuz ve eski konuları düzeltme konusunda şanslı olduğunuz bir gündesiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. 9-19 Şubat doğumlu kovalar ise; fırsatlarını değerlendirmekte zorlanabilirler.  Maddi kaynaklarınızla ilgili adımlar atarsanız hayallerinizin parasına bile ulaşabilirsiniz. Cesaretli olmalısınız. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; sosyalleşebilir, cemiyet, topluluk, derneklerde kendinizi gösterebilirsiniz ve otoritenizi ortaya koyarken zorlanmayacaksınız. Özellikle 20-30 Ocak doğumlu kovalar sosyalleşerek güzel bir akşam geçirebilirler.

  BALIK BURCU (23 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim, hukuk, uzak akrabalarınızla bağlantıya geçebilir, seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizin hareketli olduğu bir zamandasınız. Partnerle sosyalleşebilirsiniz. Eğer yalnızsanız sosyal çevrenizden biriyle aşka yelken açabilirsiniz, cesaretle harekete geçerseniz hayallerinizin ilişkisini yaşayabilirsiniz. Ay saat 16:28’den sonra yay burcuna geçmesiyle; kariyer hayatınızla ilgilenebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz