23 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 23 Temmuz 2022 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 23 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün itibariyle ilgi odağı olmak isteyeceğimiz ve kendimizi her konuda daha fazla ortaya koyacağımız zamanlar başlıyor. Gökyüzünün aşk mevsimi tam anlamıyla başlıyor diyebiliriz. Kendimize, sevdiğimize, hobilerimize vakit ayırmak isteyeceğimiz zamanlar olacak. Özellikle bugün iletişimin artacağı bir gün olacak. Kararsızlıklar yaşama ve hatta daha önce aldığımız kararların üzerinden geçmek, belki de değiştireceğimiz bir gün olacaktır.

KOÇ BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün eviniz ve çocuklarınız gündeminiz olacaktır. Gün içinde eşiniz veya partneriniz ile birlikte hoşlandığınız birtakım faaliyetlerde bulunabilir keyifli vakit geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün özellikle gayrimenkul konuları odağınız olacak. Belki bir miras belki de babadan atadan kalma bir arazi. Gün içinde aileniz ile bu konuları konuşacak ilerisi için plan yapacaksınız.

İKİZLER BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün iletişim dilinize biraz dikkat. Özellikle kardeşleriniz ya da akranınız olan yakın akrabalarınız ile bir gerilim yaşayabilirsiniz. Gün içinde iş sebepli kısa bir seyahat yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün size borcu olan bir yakınınızdan ödeme alacaksınız. Gerek iş gerekse özel yaşantınız bugün için oldukça hareketli ve yorucu geçebilir. Akşam saatleri kendinize vakit ayırın ve dinlenin.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün fiziksel görünümünüze dair radikal bazı kararlar alabilirsiniz. Saç boyatmak, kestirmek, dövme yapmak ya da estetik bir operasyon.

BAŞAK BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün çoğunlukla kapalı ortamlarda vakit geçirecek dışarıda pek bulunmayacaksınız. Bir aile büyüğünüze hastanede refakat edebilir ya da bir cezaevinde görüşe katılabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün sosyal çevrenizin de katılımı ile bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Bir iş yemeği ya da dernek toplantısı. Akşam vakitlerinde eşiniz ya da partneriniz için ufak tefek sürprizler ilişkinize iyi gelecektir.

AKREP BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün hedeflerine bir adım daha yaklaşacakları güzel bir gün. Bugün şans sizden yana. Yeni başlangıçlar, yeni bir ev yeni bir iş hatta yeni bir aşk.

YAY BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün yurtdışından beklediğiniz bir haber sizi mutlu edecektir. Gelecek planlamanızda özellikle çocuklarınızın yurtdışında okuması adına bir girişimde bulunabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün Vergi dairesi ya da bankalar ile sorunlar yaşayabilir, bugüne kadar aksattığınız birtakım ödemeler için resmi tebligat alabilirsiniz. Gün ortasından sonra ummadığınız birinden maddi destek teklifi gelebilir.

KOVA BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün ortak iş yaptığınız ya da ortak mülk sahibi olduğunuz kişiler ile ufak tefek sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Bu durumda kendinizi geri çekip ortamdan uzaklaşmanızda fayda var.

BALIK BURCU (23 TEMMUZ 2022) *

Bugün günlük işleriniz ile meşgul olacaksınız. Öğlen saatlerinden sonra bazı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. maddi konularda harcamalarınıza daha özen göstermelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here