Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  24 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 24 Eylül cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 24 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  24 Eylül günlük burç

  24 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, maddi yatırımlarınız, ortaklaşa gelirleriniz konusunda biraz şüpheci davranmanız olası. Mali tablonuzu incelerken harcamaları nerelere yaptığınıza kafanızı yorabilirsiniz. Arkadaşlarınızla alakalı geçmişe dair bazı konular açıldığında mutsuz hissedebilirsiniz. Geçmiş defterleri kapatmak sizin için güzel bir adım olabilir. İkili ilişkilerinizde parlama süreci.

  BOĞA BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün ikili ilişkilerinizde davranışlarınızdan kaynaklı huzursuzluk oluşabilir. Yaklaşımlarınız, dik başlılığınız sizleri zora sokabilir. Biraz ılımlı olmayı deneyin. Sakinliği deneyimlemek size çok daha iyi gelebilir. Kendiniz için araştırmalar yapın, doğaya çıkın güzel şeylere odaklanın. Sağlığınız, iş çevreniz hareketleniyor.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, bugün içinizden bir şey yapmak gelmeyebilir. İş çevrenizdeki kişilerle alakalı gelişmeler ruhunuzu yorabilir ve bundan kaynaklı sizler de yanlış anlaşılabilirsiniz. Anlık duyguların sizi aşağı çekmesine izin vermeyin. Sevgilinize, çocuklarınıza vakit yaratarak günü güzel kapatabilirsiniz. Aşk hayatınız, hobileriniz, çocuklar size iyi gelecektir.

  YENGEÇ BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün sosyal çevreniz ve aşk hayatınızda tepkiler verebileceğiniz bir gün. Biraz sakin kalarak karşınızdakinin ne demek istediğini anlamaya çalışmalısınız. Ailenizle vakit geçirerek günü daha iyi değerlendirebilirsiniz. Uzun bir süre taşınma, ebeveyn, mal mülk alım satımı gündeminizde olacaktır.

  ASLAN BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, kariyer hayatınızda bugün anlaşmazlıklar yaşayabilir ve istemsizce aile üyelerine bunu yansıtabilirsiniz. Genellikle yanlış anlaşılmaların olacağı bir gün. Duygularınızın sizi yanıltacağını düşünebilirsiniz. Şüpheci davranmamaya bakın. Biraz akış iyi gelecektir. Yakın çevrenizle ilişkileriniz, eğitiminiz, iletişiminiz artacak.

  BAŞAK BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, sosyal medyada görecekleriniz, alacağınız haberler ve dedikodulardan dolayı bugün sevimsiz hissedebilirsiniz. Gerçekliğini araştırın. Yakın çevrenizle iletişim aktif olacağından birlikte bir seyahat planınız varsa sekteye uğrayabilir. Yalnızlık daha iyi gelebilir. Maddi yatırımlarınızı artık gözden geçirme zamanı. Çoğaltmak için girişimler yapabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, özellikle ortaklı gelirleriniz için ani durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden planlarınızda değişiklik olabilir. Ödenmemiş bir borç, yapılandırmalar gündeme gelebilir. Kendinizle alakalı değişimlere odaklanın güneş sizin için parlıyor unutmayın.

  AKREP BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, biraz melankoliye yatkın olabileceğiniz bir gün. Ruhunuzu dinginleştirmek için güzel şeylere odaklanın. İkili ilişkilerinizde başka şeylere odaklanmanız sonradan canınızı sıkabilir. Şüpheci davranışlarınız karşınızdakini yorabilir. Bilinçaltınızdaki korkulardan arınmak için meditasyon, dua gibi ruhani durumlara odaklanın, danışmanlıklar alın.

  YAY BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir zamana giriş yaptınız. Yeni dostluklar arkadaşlar edinebilir keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak iş arkadaşlarınıza karşı şüpheci tavrınız pek hoş karşılanmayabilir, biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca sağlığınız önem kazanabilir.

  OĞLAK BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iş hayatınızda parlayabileceğiniz bir dönem. Ancak aşk ilişkilerinizde ikilemde kalabilir, bunu sosyal çevrenize yansıtabilirsiniz. Arkadaşlarınız gereksiz olayları büyüttüğünüzü size iletebilir. Başka kişilere çekilme durumlarına karşı temkinli olun.

  KOVA BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, yurtdışı, seyahatler ve eğitim konuları uzunca bir süre gündemde. Bu bazılarınız için hukuki bir süreci de işaret ediyor olabilir. Ailevi konularla iş hayatınızı birbirinden ayırmayı öğrenmeniz gerekiyor. Geçici süreçtir.

  BALIK BURCU (24 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklı paralar, krediler, borçlar uzunca süre gündeminizde. Bu konularda çözüm üretmek için kolları sıvayacaksınız. Yakın çevrenizin davranışları sizde şüphe uyandırabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Gerçekleri araştırın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz