Karma Astrolog Elif Bozkurter

  24 Haziran Oğlak burcunda dolunay ve burçlara etkileri

  24 Haziran saat 21:39’da Oğlak burcunda gerçekleşti. Dolunay Polis Sabit Yıldızı ile kavuşumda. Bu da kolluk kuvvetleri, azim ve güç kazanmak anlamına gelir. Peki, Oğlak burcunda dolunay etkileri nasıl olacak? Bizleri neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter Oğlak burcunda dolunay ve etkilerini yorumluyor…

  OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY VE ETKİLERİ *

  Anın haritasında Dolunay’ın, 12. evde olması kaynaklı tamamen sonlanma enerjisinde ve Oğlağın eskimiş, kokuşmuş, geleneksel ruhunu bırakıp, bilinçaltımızı arındırmak istediğimiz yüklerimizden kurtulacağımız geçmişten kurtulup geleceğe umutla bakacağımız bir dönemin açıldığını gösteriyor! Ancak 7. evde bulunan Venüs ve Mars’a yaptığı gergin açı evliliklerde veya ortaklıklarda bazı sorunlar çıkabileceğini gösteriyor. Fakat gene de Gökyüzü bizi Su Enerjisiyle destekliyor olacak. İlişkiler ve ortaklıkların sınavdan geçeceği ancak sizin için doğru olanın hayatınızda kalacağı bir süreç. O yüzden bu zamanı iyi değerlendirin ve içinize dönüp kendiniz için ne istediğinizi sorun. Kendinizi mutlu ve güvende hissettiğiniz kişilerle yola devam edin. Zaten Marsın da Aslan Burcuna geçmesiyle Venüs&Mars Aslan eğlenceli yaz aşklarıyla yüzünüzü güldürüp, yazınızı şenlendirecek!

  MÜSİLAJ NE OLACAK?

  Ülkemizin ise 6.evinde gerçekleşecek olan Dolunay, sağlık olarak kalıcı şifalanmanın başladığını işaret ediyor olsa da Neptün’e yaptığı kare açı müsilaj konusu ile ilgili bir yanılsama veya sulardan gelecek bir tehlikeyi gösteriyor. Aynı zamanda Dolunay, ekonomik olarak ciddi bazı sarsıntıların olacağının habercisi gibi.

  oğlak burcunda dolunay

  ASKERİ HAREKETLİLİK YAŞAYABİLİRİZ

  Güneş ülkemizin 12.evine düştüğünden dolayı bazı ülkeler tarafından gizli düşmanlıklara maruz kalabilir ve Polis Sabit Yıldızının etkisiyle de askeri hareketlilik yaşayabiliriz.

  Kollektife etkileri zorlayıcı olsa da bireysel olarak keyifli bir yaz bizi bekliyor.

  OĞLAK DOLUNAYINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR *

  Özellikle Oğlak, Boğa, Başak, Balık ve Akrep burçları Dolunayın şanslıları olurken Koç, Yengeç ve Teraziler biraz gerilebilirler. Diğer burçlar ise stabilliğini koruyacaklar.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına şifalı, bolluk&bereket ve aşk dolu bir Dolunay olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

   

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here