Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  24 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 24 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 24 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 24 Kasım astroloji günlüğü:

  24 Kasım günlük burç

  24 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 24 Kasım günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (24 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınıza kısa bir süre ara verebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızdan alacağınız destekle, işlerinizi tamamlayabilir, ruhsal açıdan rahatlayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (24 KASIM 2023)

  Hanenizde mal, miras konuları hakkında büyüklerinize danışabilir, farklı bakış açısına ve fikirlere sahip olabilir, mantıklı kararlar verebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (24 KASIM 2023)

  Sosyal çevrenizden yakın bir dostunuzla sosyalleşerek duygusal hayatınız hakkında konuşabilirsiniz. Alacağınız manevi destekle, aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (24 KASIM 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile uzak bir yola yapacağınız seyahat hakkında konuşabilir, seyahatinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Ancak bazı aksiliklerle karşılaşabilir, bu aksilikler canınızı sıkabilir.

  ASLAN BURCU (24 KASIM 2023)

  Hukuksal alanlarda alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Yakın çevrenizdeki dostlarınızdan konu hakkında manevi destek almak isteyebilir, kaygı ve endişe enerjisinden çıkmak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (24 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda alacağınız kararlarla, yeni bir döneme girebilir, geçmişte yaşadığınız sorunları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle konu hakkında ortak bir karar alabilir, mutlu ve duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (24 KASIM 2023)

  Aldığınız eğitim ve seminerler hakkında çalışmalar yapabilirsiniz. Yapacağınız çalışmaların ve emeklerinizin karşılığını alabilir, hedeflerinize kavuşabilirsiniz.

  AKREP BURCU (24 KASIM 2023)

  Partneriniz hakkında alacağınız kararları eyleme geçirmek isteyebilir, kesin ve net olarak almış aldığınız kararları partnerinize ifade edebilirsiniz.

  YAY BURCU (21 KASIM 2023)

  Hanenizde kalabalık bir orgnanizasyona katılabilir, size yapılacak olan bir sürpriz karşısında şaşırabilir, mutlu ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (24 KASIM 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar, gereksiz harcamalarınızdan uzak durmanıza neden olabilir. Konfor alanlarınızı korumak isteyebilir, maddi rahatlığa kavuşabilmek için yeni planlamalar yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (24 KASIM 2023)

  Sağlığınızla ilgili başlayacağınız bir tedavi için, ailenizden destek alabilirsiniz. Alacağınız bu maddi ve manevi destekle kendinizi huzurlu hissedebilir, süreci olumlu şekilde geçirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (24 KASIM 2023)

  Sosyal çevrenizde sinirli ve agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla kırgınlıklar yaşayabilir, istemediğiniz küslükler yaşayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....