Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  24 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 24 Kasım çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 24 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  24 Kasım günlük burç

  24 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, ailenizle ortaklaşa maddi durumlar konusunda destekleyici bir gün. Fikir alışverişleri yapabilir birlikte çözümler üretebilirsiniz. Bu da ruhunuza iyi gelebilir. Ancak otoriter figürlere fikirlerinizi dayatmaya çalışmak sıkıntılar yaratabilir. Herkesin düşüncesine saygı duymaya çalışmalısınız. Akşam sevdiklerinizle olmak iyi gelecektir.

  BOĞA BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, ikili ilişkilerinizde ve yakın çevrenizle iletişiminizin aktif olacağı bir gün. Bazı organizasyon kararları alabilir, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Hukuksal konularda araştırmalarınız olumlu sonuçlanabilir. Ancak anlık gerginliklere dikkat. Kıskançlıklar görülebilir. Akşamı ailenizle geçirebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, maddi durumlarınız için gelir gider dengenizi kurmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte birlikte çalıştığınız kişilerden fikirler alabilir, mesleğinizde öne çıkmak için daha çok kazanım amaçlı girişimlerde bulunabilirsiniz. Unuttuğunuz durumlar karşınıza çıkabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Akşam saatleri yakın çevrenizle olmak keyfinizi yerine getirebilir.

  YENGEÇ BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, kendinizle ilgilenirken ikili ilişkilerinizden bazı tepkiler alabilirsiniz. Kıskançlık durumları görülebilir. Fikirlerinizi dayatmaya çalışabilirsiniz. Sakin kalın. Aşk hayatınızdan ya da çocuklarınızdan göreceğiniz destek sizlere iyi gelecektir. Gelir gider dengenize akşam saatlerinde odaklanabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, insanlardan uzak kalmak isteyebilirsiniz ancak iş hayatınız buna izin vermeyebilir. Olaylar canınızı sıkabilir. Bu yüzden sinirlenmeler görülebilir. Sakin kalmalı olay yerinden uzaklaşmalısınız. Ailenizden alacağınız destekler keyfinizi yerine getirebilir. Yeni fikirler üretebilir, mali tablonuzu gözden geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, umutlarınız ve hayallerinizin engellendiğini hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Sevdiğiniz kişiyle aranızda kıskançlıklar gündeme gelebilir. Yakın çevrenizle biraraya gelebilir onlardan güzel ve sizi destekleyici fikirler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, kariyerinizle alakalı kendinizi sıkılmış, engelleniyor hissedebilirsiniz. Ancak bunun geçici bir süreç olduğunu unutmamanız gerekiyor. Gündelik işlerinize odaklanabilir, keyfinizi yerine getirmek için akşam saatlerinde arkadaşlarınızla organizasyonlara katılabilirsiniz.

  AKREP BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, yurtdışı ve eğitim konularında yakın çevrenizden kaynaklı sıkıntılar yaşamanız olası. Sizi desteklemedikleri hissedebilirsiniz. Ancak anlık tepkilere istinaden gerilimlerden uzak durmalısınız. Sevdiklerinizle olup günü değerlendirebilirsiniz.

  YAY BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, finansal durumlarınız için kendinizi bugün gergin hissedebilirsiniz. Gelir gider dengenizdeki kısıtlanma hissi sizi telaşlandırabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Bilinçaltınızdaki yüklerden kurtulma adına danışmanlık almak için güzel bir gün. Değerlendirin.

  OĞLAK BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, ikili ilişkiler ve evliliğinizle alakalı fikirler üretebilir, güzel bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. İnsanlardan destek görmek keyfinizi yerine getirecektir. İletişiminiz gayet iyi.Akşam saatlerinde mali tablonuzla alakalı gelişmeler yaşanabilir.

  KOVA BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, iş çevrenizde otoriter figürlerle alakalı gelişmeler yaşanabilir. Fikir alışverişleri mesleğinizde önünüzü açabilir. Olaylara fanatik yaklaşmayın, yapıcı olun derim. Danışmanlık alabilir, ruhunuzu dingileştirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkileriniz daha aktif olabilir.

  BALIK BURCU (24 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla alakalı gelişmelerin olacağı bir gün. Yurtdışı seyahatleri ve eğitimler gündeme gelebilir bunlarla alakalı araştırmalar yapabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebilitsiniz. Ancak sosyal çevrenizde yanlış anlaşılmalar görülebilir. Dikkatli olmalısınız.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz