Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  25 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Ağustos çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 25 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  25 Ağustos günlük burç

  25 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün ikili ilişkilerinize biraz dikkat. Özellikle insanlara şüpheci yaklaşabilir, duyacaklarınız yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İnzivaya çekilmeniz daha iyi olacaktır. Ruhunuzu dinlendirin.

  BOĞA BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, bilinçaltı olayları gündeminizde. Bu yüzden iş hayatında insanlara davranışlarınızdan kaynaklı antipatik gelebilirsiniz. Fazlaca şüpheci yaklaşmanız onlarla birlikte sizi de gerecektir. Akşama doğru biraz iç dünyanızda kalıp sakinleşmeyi deneyimleyin. Her şey sizin gördüğünüz gibi olmayabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, sosyal çevrenizle alakalı gündemleriniz oluşacaktır. Hayal kırıklığı yaşamaktan korktuğunuz için çevrenize ve sevdiklerinize şüpheci yaklaşabilirsiniz. Mutsuz hissetmeniz gelip geçici takılmayın. Biraz anda kalarak günü tamamlayın.

  YENGEÇ BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün ailenizle birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Belki para mevzularınız var ise bunlar gündeme gelebilir ve birlikte fikirler üretebilirsiniz. Tek başınıza bir girişiminiz var ise olayları büyütmeden neyi neden yaptığınızı anlatarak kalp kırmadan tamamlayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, devam eden eğitim hayatınız ile ilgili gelişmeler sizleri bekliyor. Haberler alabilirsiniz. Biraz canınızı sıksa da hayal kırıklığı mı yaşıyorum gibi düşünceler sizi sarabilir. Biraz sakin kalın. Tabi bu durum bazılarınız için kısa seyahatleri ve yakın çevreyi de kapsıyor.

  BAŞAK BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, ortaklı paralarınızla ilgili gelişmelerin sizi beklediği bir gün. Bu bir borç ya da miras olabilir. Kredi çekmeyi düşünenleriniz varsa biraz daha araştırmanız gerekebilir. Birikimlerinizi kontrol edip değerlendirmenizi bu şekilde yapın.

  TERAZİ BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, bir şeyleri abartıp memnuniyetsiz tavırlar sergileyebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkileriniz bugün bu yüzden bozulabilir. Kendi içinizdeki çatışmaları insanlara yansıtıyorsunuz. Dikkat edin. Kırmayın, kırılmayın.

  AKREP BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, birlikte çalıştığınız kişilerle alakalı bir gün sizi bekliyor. Gerginlikler görülebilir. İş konusunda doyumsuzluk yaşayabilirsiniz. Bu yüzden sürekli bir şeyler isteyerek çevrenizi sıkabilir, mutsuz olmalarını sağlayabilirsiniz.

  YAY BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, aşk hayatınızda ve sosyal çevrenizde aşırılık görülebilir. Duygularınızın sizi yanıltacağını düşünebilirsiniz. Hissettiğiniz durumlar gelip geçici. Gerçeği görmeniz gerekiyor. Hayal kırıklığı yaşamanız olası.

  OĞLAK BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili oğlaklar, ev ve iş ortamınızda antipatik bulunabilirsiniz. Telaşlı yapınızla hem kendinizi hem de çevrenizi sinirlendirebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız olanları gözden geçirin. Germeyin, gerilmeyin.

  KOVA BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili oğlaklar, ev ve iş ortamınızda antipatik bulunabilirsiniz. Telaşlı yapınızla hem kendinizi hem de çevrenizi sinirlendirebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız olanları gözden geçirin. Germeyin, gerilmeyin.

  BALIK BURCU (25 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, bugün maddi konularınıza dikkat etme günü. Hem bireysel birikimler hem de ortaklaşa paralar konusunda istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayağınızı yorganına göre uzatın. Aldanmalara açıksınız.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....