Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  25 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 25 Eylül günlük burç yorumlarında bugün neler var? 25 Eylül günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 25 Eylül astroloji günlüğü:

  25 Eylül günlük burç

  25 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 25 Eylül günlük burç ve pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda yurt dışı bağlantılı işleriniz gündeminizi oluşturabilir. Yurtdışı ilerinizde daha aktif olmanız, istediğiniz güce ve başarıya kavuşabilmeniz için mantıklı gelebilir.

  BOĞA BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Sosyal çevrenizde yaptığınız bazı değişiklikler sizi motive edici enerjiler verebilir. Kalabalık ortamlarda pozitif enerjili hareketleriniz dikkat çekebilir.

  İKİZLER BURCU (24 EYLÜL 2023)

  Sevdiğiniz insanla aranızı düzeltmek için harekete geçmek isteseniz de, alacağınız tepkiyi düşünerek, çekimser davranabilir, kendinizi inzivaya çekerek, bekleme enerjisinde kalabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Dargın olduğunuz yakın bir arkadaşınıza duyduğunuz özlemden dolayı, tekrardan iletişim kurmak isteyebilir, bir araya gelmek için bir şans dileyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Sevdiğiniz kişi size karşı yaşattığı duygulardan, söylediği sözlerden dolayı pişmanlık duyabilir. Tekrardan gönlünüzü alabilmek için sempatik tavırlar sergileyerek, size karşı hızlı bir şekilde harekete geçebilir.

  BAŞAK BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Maddi konularda başarılı olmak için, konfor alanınızı çoğaltabilmek için, daha gayretli çalışarak emek vermeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Duygusal hayatınızda önünüzü göremediğiniz sonunun olmadığını düşündüğünüz ilişkiniz için tekrardan bir adım atmak isteyebilir, atacağınız bu adamla sevdiğiniz kişi ile eski mutluluğunuza kavuşmak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Partnerinize karşı adım atmakta kendinizi zorlayıcı enerjilerde hissedebilirsiniz. Kendinizi bu enerjilerden çıkarmak için zorlayabilir, atmak istediğiniz adımı atabilirsiniz.

  YAY BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Yapmak istediğiniz yurt dışı seyahat planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Üst üste gelen aksiliklerden dolayı istemeyerek te olsa bu seyahati erteleyebilir, daha uygun bir zamanda planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda zıtlaştığınız, anlaşamadığınız bir kişi ile tartışmalı anlar yaşayabilir, bu tartışmaya 3. Kişilerin de katılmasıyla, tartışmalar çoğalabilir.

  KOVA BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Sağlık konularında yaşadığınız olumsuzluklardan dolayı negatif enerjilere kapılabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sağlık sıkıntılarını geride bırakarak, olumlu düşünerek ilerlemeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

  BALIK BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Partnerinizin size karşı olan sadakatini, sevgisini tam olarak hissettiğinizden oldukça emin olabilirsiniz. Partnerinizin size karşı olan duygusal değişimi oldukça pozitif yönde olması ilişkinizin temelini daha da sağlamlaştırabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz